Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 91

Shakespeare összes művei sorozat I-VI. kötet. Teljes. Szépművészeti kiadó 1955
12559.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12560.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12561.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vértesy Jenő: Kölcsey Ferencz. Bp., 1906. MTT. Szövegközti és egészoldalas képekkel, ábrákkal, egykorú ábrázolásokkal gazdagon illusztrált. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben; a borító elváltak, egyébként hibátlan állapotú
12562.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Egyetemes Regénytár: Almanach 1892. Szerk. Mikszáth Kálmán. Bp., 1892, Singer és Wolfner. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben
12563.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Gaál Mózes: Magyar nők. Bp., 1897. Athenaeum. Gottermayer féle festett egészvászon kötésben. Két lap pecsétes
12564.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bodnár László: A lényeglátás kibontakozása. Budapest, 1934. Szerzői. 116p. Utolsó lapon cenzori bejegyzéssel.
12565.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

A Magyar Hírmondó sorozat 7 kötete
12566.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12567.

A Budapesti Ujságirók Egyesülete almanachja. Szerkesztik Cziklay Lajos és Szatmári Mór.
Bp. 1906. Korvin Testvérek. 366 p. Kiadói festett, dombornyomású vászonkötésben, márványozott lapszélekkel.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

2db könyv a bridzsről: Zánkay Péter: Bridzs; Az ultitól a bridzsig
12568.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. Fritz Kahn: A szerelem iskolája. Bp., 1968, Medicina. Kiadói egészvászon kötésben
12569.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

Statisztika. A világ legeredményesebb sportcsapatának krónikája 1954-2000, Központi Statisztikai Hivatal kiadása, Bp. 1999, rengeteg képpel tűzdelve, kiadói keménykötésben
12570.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft