Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 52

12372.

Olaszország remekei: Olaszország táj- és természeti szépségeinek, népviseleteinek, régiségeinek, műépítményeinek, műremekeinek stb. gyűjteménye eredeti fényképek alapján Szerk.: Boross Vimos 1 köt. Bp. é.n. Rigler. 240p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben /
The beauties of Italy

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Utazás Keleten Őfelsége Zrinyi korvettjén. Facsimile kiadás tanulmánnyal és védőtokkal
12373.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Timár Szaniszló: Röptében a Nagyvilág körül. A világ kiváló városainak, tájainak és műalkotásainak fénykép-gyűjteménye. Magyarázó szöveggel. Chicago-Berlin-London-Paris, é.n. 190?, Werner Company. 256 t. (128 levélen). Két levél alul gyűrődött. Kiadói, haránt alakú félvászonkötésben. 27,8×35 cm. (néhány lap kijár, borítón 2 hiba)
12374.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Adolf Hoffmeister: Repülővel napkeletnek. Pozsony 1961. Szlovákiai szépirodalmi könyvkiadó
12375.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft