Könyvek: Utazás, városok Tételek száma: 52
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
517742
12348
165
26000
Books: Travelling, cities
Magyarország Vármegyéi és Városai: I. kötet Abauj-Torna Vármegye és Kassa Bp., 1896, Orsz. Monografia Társ., Apollo. Kiadói, préselt, festett vászonkötésben (gerinc javított egyébként szép állapotban) 519063
12349
165
Books: Travelling, cities
Magyarország Vármegyéi és Városai: Esztergom vármegye. Bp., 1906, Orsz. Monografia Társ., Légrády. Komplett. Későbbi félvászon kötésben 548026
12350
165
Books: Travelling, cities
Kodolányi János: Ormánság. Bp., én. Atheneaum 498719
12351
165
1500
Books: Travelling, cities
Békéscsaba az ezredfordulón. Békéscsaba, 2003. Pap János polgármester aláírásával! Bársony kötésben, aranyozott Békéscsaba címerrel 530967
12352
165
Books: Travelling, cities
Szitnyai: Győr Sopronmegyei képeskönyv. 134p. 517797
12353
165
Books: Travelling, cities
Dr. Wünscher Frigyes: Tordas. A Balogh Elemér szövetkezeti mintafalu. Debrecen - Budapest, 1943, Csáthy Ferenc Egyetemi Könyvkereskedés és Irodalmi Vállalat Rt. Kiadói félvászon kötésben, gazdag képanyaggal, térképekkel (gerincen apró szakadás) 547009
12354
165
Books: Travelling, cities
Chyzer Kornél, dr.: Bártfa-fürdői emlékkönyv. Második kiadás. Eperjes, 1895. Id. Divald Károly. 1t.+62+(1)p.+13+27 kihajt. t. A római számozás téves, hiány nincs. Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerincen kis sérülésekkel. A kötés laza, néhány lap kijár. 498378
12355
165
Books: Travelling, cities
Hol pihenjünk? Magyarország üdülő, pihenő és kiránduló helyei. Bp., é.n. Forrás Nyomda. 238 p. + 16 tábla. Fűzve. 493204
12356
165
Books: Travelling, cities
Asztalos Miklós: Ez Magyarország. Magyar Népművelők társasága. Bp. 1940. 125p. sok képpel 546180
12357
165
Books: Travelling, cities
Méhely Lajos: Brassóvármegyei turista-kalauz, Kolozsvár, 1895, kiadja az Erdélyrészi Kárpát-Egyesület, elvált borítóval, a térkép hiányzik 545254
12358
165
Books: Travelling, cities
Sági Ernő Miklós: A falusi vendéglátás mestersége, Bp., 1934, A Magyar Királyi Balatoni Intéző Bizottság kiadása, papírkötés 546362
12359
165
Books: Travelling, cities
Antalffy Gyula: A honi utazás históriája. Bp., é.n., Athenaeum. 70 képpel, 2 térképpel, kiadói félvászon kötésben, jó állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft