Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 52

12348.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Magyarország Vármegyéi és Városai: Esztergom vármegye. Bp., 1906, Orsz. Monografia Társ., Légrády. Komplett. Későbbi félvászon kötésben
12349.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Kodolányi János: Ormánság. Bp., én. Atheneaum
12350.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Békéscsaba az ezredfordulón. Békéscsaba, 2003. Pap János polgármester aláírásával! Bársony kötésben, aranyozott Békéscsaba címerrel
12351.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

Szitnyai: Győr Sopronmegyei képeskönyv. 134p.
12352.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Wünscher Frigyes: Tordas. A Balogh Elemér szövetkezeti mintafalu. Debrecen - Budapest, 1943, Csáthy Ferenc Egyetemi Könyvkereskedés és Irodalmi Vállalat Rt. Kiadói félvászon kötésben, gazdag képanyaggal, térképekkel (gerincen apró szakadás)
12353.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Chyzer Kornél, dr.: Bártfa-fürdői emlékkönyv. Második kiadás. Eperjes, 1895. Id. Divald Károly. 1t.+62+(1)p.+13+27 kihajt. t. A római számozás téves, hiány nincs. Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerincen kis sérülésekkel. A kötés laza, néhány lap kijár.
12354.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Hol pihenjünk? Magyarország üdülő, pihenő és kiránduló helyei. Bp., é.n. Forrás Nyomda. 238 p. + 16 tábla. Fűzve.
12355.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Asztalos Miklós: Ez Magyarország. Magyar Népművelők társasága. Bp. 1940. 125p. sok képpel
12356.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Méhely Lajos: Brassóvármegyei turista-kalauz, Kolozsvár, 1895, kiadja az Erdélyrészi Kárpát-Egyesület, elvált borítóval, a térkép hiányzik
12357.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Sági Ernő Miklós: A falusi vendéglátás mestersége, Bp., 1934, A Magyar Királyi Balatoni Intéző Bizottság kiadása, papírkötés
12358.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Antalffy Gyula: A honi utazás históriája. Bp., é.n., Athenaeum. 70 képpel, 2 térképpel, kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
12359.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft