Festmények és grafikák

Tételek száma: 153

Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): Halász, Linómetszet, papír, 1/4. Elején és hátoldal én is jelzett. 17x16 cm üvegezett keretben 34x42 cm
10124.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1887 Tölgyessy Artúr Tanyasi tájat ábrázoló festményének reprodukciója, alatta a festő saját kezű ajánlásával, jelzett, keretben 40x50 cm
10125.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Túry Mária (1930-1992): Kert, rézkarc-papír, jelzett, 30x40cm
10126.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

10127.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1968 Uhrig Zsigmond (1919-1993): Megérkezés, akvarell, papír, jelzett, 28x40 cm keretben
10128.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1968 Uhrig Zsigmond (1919-1993): Visegrád, Olaj, vászon, jelzett, 80x60 cm keretben (sérült)
10129.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1928 Vanek József(1919-1984): portré ,ceruza-papír jelzett ,17x21cm
10130.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

10131.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Váradi jelzéssel: Férfi, szén-papír, 42x60 cm
10132.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Varga István (1917-?): A világ vagyok. Olaj, vászon. Jelzett. keretben 54x95 cm
10133.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10134.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Z. Gács György (1914-78): Fekvő akt, tus-papír, jelzett, paszpartuban 48x41 cm a művész hagyatékából, hátoldalt igazoló írással
10135.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft