Festmények és grafikák

Tételek száma: 153

Z. Gács György (1914-1978): Női arckép, szénrajz, paszpartuban, jelzett 39x52cm
10136.

Kikiáltási ár:
3 500 Ft
9,49
10,94

10137.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Nagyméretű dekoratív olajnyomat pár ismeretlen jelzéssel 2db-50x100cm
10138.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10139.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10140.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1940 Azonosítatlan jelzéssel: Lovas. Pasztel, papír. 22x28 cm
10141.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

7db klf nagyméretű rajz különböző technikákkal
10142.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ismeretlen jelzéssel: Női portré, Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben 30x40 cm
10143.

Kikiáltási ár:
1 300 Ft
3,52
4,06

cca. 1930 Erotikus rajz, ceruza, 21x28cm
10144.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Csendéletet ábrázoló gobelin üvegezett keretben / tapestry  43x55cm
10145.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Csendéletet ábrázoló gobelin üvegezett keretben / tapestry 36x46 cm
10146.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kártyázók - Olajfestmény reprodukció keretben 65x85 cm
10147.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft