Festmények és grafikák Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
477557
10072
156
Máthé Zsolt: Anyaság. vegyes technika, jelzett, 40x35 cm üvegezett keretben 489435
10073
156
Melocco Miklós (1935-): Budavári Madonna, linómetszet, jelzett, üvegezett keretben 64x51cm 488988
10074
156
Mertz Éva (1957-): Rózsaillat, akrill-farost, jelzett, keretben, 56x62cm 481470
10075
156
Molnár C Pál (1894-1981): Kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm 478586
10076
156
Molnár Dániel (1900-1990): Szentendrei Dunaparton. Olaj, farost, jelzett. Keretben 70x100 cm 426546
10077
156
cca 1900 M.I. jelzéssel: Tátra, ola-farost, jó keretben 50x40 cm 393232
10078
156
Nagy Sándor (1948): Sétány, tempera-papír, keretben 55x72 cm 488901
10079
156
28000
Nagy Vilmos (1874-1953): Ifjú tanonc. Olaj, vászon. Jelzett. 50x70 cm 489050
10080
156
1976 Neszmélyi Németh József: Éjszaka, olaj-farost, jelzett egyedi keretben 19x60cm 477638
10081
156
Novák Henrik (1938): Éljen Május 1. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika. Jelzett. Hajtásnyomok. 60x90 cm 477639
10082
156
Novák Henrik (1938): Éljen Május 1. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika. Jelzett. Hajtásnyomok. 60x90 cm 456240
10083
156
Ocsenás 95 jelzéssel jelzett Virág csendélet olaj-farost, keretben 29x20cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft