Festmények és grafikák

Tételek száma: 153

10072.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Melocco Miklós (1935-): Budavári Madonna, linómetszet, jelzett, üvegezett keretben 64x51cm
10073.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9

Mertz Éva (1957-): Rózsaillat, akrill-farost, jelzett, keretben, 56x62cm
10074.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Molnár C Pál (1894-1981): Kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm
10075.

Kikiáltási ár:
800 Ft

10076.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10077.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Nagy Sándor (1948): Sétány, tempera-papír, keretben 55x72 cm
10078.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Nagy Vilmos (1874-1953): Ifjú tanonc. Olaj, vászon. Jelzett. 50x70 cm
10079.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

1976 Neszmélyi Németh József: Éjszaka, olaj-farost, jelzett egyedi keretben 19x60cm
10080.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10081.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10082.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ocsenás 95 jelzéssel jelzett Virág csendélet olaj-farost, keretben 29x20cm
10083.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft