Tolnai Világlexikon I.-XI. kötetek számos színes képmelléklettel a Tolnai Nyomdai Műintézet kiadásában az I. kötet gerince sérült, a többi kiváló állapotban. JELKÉPES ÁRON!
6 db Ossendowski könyv: Véres napok-cári rabok, Ázsiai titkok-ázsiai emberek, Állatok-emberek és istenek, A sötét kelet árnyéka, Kínai rejtelmek, A sivatag népe, mind kiadói egészvászon kötésben, Franklin Társulat, Bp. szép állapotban
1936 Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. Teljes 12 könyvben, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (néhány helyen a kötés elvált, az I. kötetből 1 lap hiányzik, de egyébként szép állapotú, hiánytalan kötetek) MOST jelképes áron!