Könyvek: egyéb ritkaságok

Tételek száma: 86

Tolnai Világlexikon I.-XI. kötetek számos színes képmelléklettel a Tolnai Nyomdai Műintézet kiadásában az I. kötet gerince sérült, a többi kiváló állapotban. JELKÉPES ÁRON!
11569.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Nagy vegyes könyv hagyaték anyag. Kb 50 darab főként háború előtti vegyes könyv jobbakkal, kis kiadókkal. Érdemes megnézni!
11570.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

6 db Ossendowski könyv: Véres napok-cári rabok, Ázsiai titkok-ázsiai emberek, Állatok-emberek és istenek, A sötét kelet árnyéka, Kínai rejtelmek, A sivatag népe, mind kiadói egészvászon kötésben, Franklin Társulat, Bp. szép állapotban
11571.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

11572.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

20 db könyv az 1900-as évekből: fürdő kultúra, öntözés, orvosi témák, stb.
11573.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

8 db labdarúgásról szóló könyv a 80-as évekből
11574.

Kikiáltási ár:
800 Ft

8 db sport témájú könyv a 80-as évekből
11575.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1939 Képes Sport teljes első évfolyama bekötve, sérült gerinc
11576.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1914 Schuchardt és Schütte szerszámkatalógus ábrákkal és leírásokkal hibátlan állapotban
11577.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Herczeg Ferencz: Szelek szárnyán. Az Ujság ajándéka előfizetői részére 1905 (néhány kép kijár, de hiánytalan)
11578.

Kikiáltási ár:
800 Ft

A.J.P. Taylor: A második világháború képes krónikája, Akadémiai kiadó, Bp, 1988, (kötés elengedett)
11579.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kodály Zoltán: Psalmus Hungaricus, Kass János rajzaival, Illusztrált papírborítóban, Zeneműkiadó 1977
11580.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft