Könyvek: egyéb ritkaságok

Tételek száma: 86

Sebastian Kneipp élete dombornyomott aranyozott kötésben
11545.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

Planum Tabulare vagy a Királyi Curiának végzései mellyeket ama boldog emlékezetű Maria Therésia császárné és Magyar országnak királynéja által e végre kinevezett N. M. kiküldöttség öszve és rendbeszedett 1769. esztendőben. Buda, 1825. Korabeli bordázott gerincű félbőr-kötésben. 39,5 cm. Magyar és Latin nyelven a lapok jó állapotban, a borító sérült
11546.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

11547.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. Bp. é. n. Franklin-Pesti Napló. 4 sztl. 20 t. (színes) 20 sztl. (tanulmány). Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben. (gerinc sérült)
11548.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben
11549.

Kikiáltási ár:
2 500 Ft
6,78
7,81

Tóth Pál- Czeglédi Zsold: Magyarország gyöngyszemei, sok szép fotóval
11550.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Magyarok a kultúráért. A magyar munka eredményei az emberi művelődés terén. Szerk. Lukács György. Bp. 1929. Magyar-Francia Kultúrliga. (Globus ny.) 677 l. Kiadói félbőr-kötésben. (apró hiba a gerincen)
11551.

Kikiáltási ár:
4 500 Ft
12,20
14,06

Kb 1700-ból származó ószláv szertartáskönyv (rossz állapotban az első és utolsó oldalak hiányoznak) / cca 1700 Old-Slavic ceremony-book in bad condition (first and last pages are missing)
11552.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ossendowski - Lenin I-II. kötet, mindkettő aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin Társulat, Bp. szép állapotban
11553.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Gyűjtötte és magyarázta -, Singer és Wolfner Bp. 1935.
11554.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1961 Ozorai Imre Vitairata, Krakkó 1535, Bibliofil bőr kötésben, nagyon szép állapotban
11555.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Paulini Béla - Harsányi Zsolt: Háry János kalandozásai Nagyabonytul a Burgváráig. Irták - -. Kodály Zoltán kóttáival és eredeti nép dalokkal. Paulini Béla rajzaival. Szép állapotban
11556.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft