Halász-Hradil Elemér (1873-1948): Téli táj. Olaj, üveg. Jelzett. / Ele... https://www.darabanth.com/hu/13-Nagyaukcio/13.1/Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-kepzomuveszeti-alkotasok~3661/Halasz-Hradil-Elemer-1873-1948-Teli-taj-Olaj-uveg-Jelzett-Elemir-Halasz-Hradil-Winte~II467907
467907
10002
13
30000
Paintings and Visual Arts creations
Leírás: Halász-Hradil Elemér (1873-1948): Téli táj. Olaj, üveg. Jelzett. / Elemir Halász-Hradil: Winter landscape. Oil, glass. Signed. 21x16 cm
: Sys