Glatter Gyula (1886-1927): Rőzsehordó asszony. Olaj, vászon, jelzett. ... https://www.darabanth.com/hu/13-Nagyaukcio/13.1/Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-kepzomuveszeti-alkotasok~3661/Glatter-Gyula-1886-1927-Rozsehordo-asszony-Olaj-vaszon-jelzett-Gyula-Glaltter-Wood-carr~II471373
471373
10001
13
120000
Paintings and Visual Arts creations
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
Leírás: Glatter Gyula (1886-1927): Rőzsehordó asszony. Olaj, vászon, jelzett. / Gyula Glaltter: Wood-carrier. Oil, canvas. Signed. 90x70 cm
: Sys