1913 Századok Legendái: A színpad három évezreden át,Országos Monográfia Társaság érdekes nagyalakú kiadvány 99 művészi illusztrációval (hátso borító és gerinc sérült)
Könyvtétel: Lévai Jenő: Raoul Wallenberg, 1938 Paul Eippel: Das Haustierbuch német nyelvű album a háziállatokról, 1988 Duna Kör: Utánuk az özönvíz, A házasságszédelgő c. színdarab gépelt szövegkönyve és 1989 Bakay Kornél: Ragyogj cserkészliliom, Sinkovits Imre bevezetőjével
1936 Németország története képekben. Dekoratív album gyufacímkékkel, és magyarázó szövegekkel / History of Germany in pictures. Nice large album with match labels
Herczegh Ferenc: Új idők Társadalmi, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap teljes évfolyama aranyozott kiadói félvászon kötésben két kötetben, jó állapotban (egyik gerinc elvált)