Nyomtatványok / Printed materials Tételek száma: 133
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
266840
11336
129
25000
1936 Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. Teljes 12 könyvben, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (néhány helyen a kötés elvált, az I. kötetből 1 lap hiányzik, de egyébként szép állapotú, hiánytalan kötetek) MOST jelképes áron! 322645
11337
129
1933 A Pesti Napló magazin vasárnapi képes mellékletének évfolyama korabeli kötésben. A kötés elvált és sérült, a lapok egy-két kivételtől eltekintve jó állapotban 327560
11338
129
1935 Az Új idők folyóirat 38 száma, közte a karácsonyi is egy-két kivétellel jó állapotban 285884
11339
129
cca 1900 A hipochonder mezzotinto nyomat 30x42 cm 259448
11340
129
1841 Pester Tageblatt német napilap II. félév az első lap kivételével bekötve jó állapotban / Pester Tageblatt II. semester bound as a book 256599
11341
129
12 db magyar és külföldi szépirodalom könyv és ponyva, mint: Nemere István: "Kalózok az űrben" vagy Tatay Sándor: "Kinizsi Pál" 322643
11342
129
1930 A Pesti Napló magazin vasárnapi képes mellékletének évfolyama korabeli kötésben 323920
11343
129
1500
1932 Új Idők magazin teljes második félév bekötve (kötés sérült) 275269
11344
129
1897 Herczeg Ferenc: Új idők számai bekötve I. kötet, Signer és Wolfner, Budapest (a kötés szétvált, lapszélek sérültek) 354120
11345
129
1928 A Pesti Napló képes magazin egész évfolyama bekötve! Néhol viharvert, de hiánytalan 262393
11346
129
1954 Építőipari Művezetők Zsebkönyve (1.302 oldal) 363796
11347
129
1954-1957 Az Élet és tudomány c. lap 2 teljes évfolyama bekötve (4 kötet), szép állapotban, ép kötéssel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft