https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok / Printed materials

Tételek száma: 133

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1936 Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. Teljes 12 könyvben, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (néhány helyen a kötés elvált, az I. kötetből 1 lap hiányzik, de egyébként szép állapotú, hiánytalan kötetek) MOST jelképes áron!
1
11336.

1936 Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. Teljes 12 könyvben, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (néhány helyen a kötés elvált, az I. kötetből 1 lap hiányzik, de egyébként szép állapotú, hiánytalan kötetek) MOST jelképes áron!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
25 000 Ft
67,75
EUR
,
78,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1933 A Pesti Napló magazin vasárnapi képes mellékletének évfolyama korabeli kötésben. A kötés elvált és sérült, a lapok egy-két kivételtől eltekintve jó állapotban
1
11337.

1933 A Pesti Napló magazin vasárnapi képes mellékletének évfolyama korabeli kötésben. A kötés elvált és sérült, a lapok egy-két kivételtől eltekintve jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1935 Az Új idők folyóirat 38 száma, közte a karácsonyi is egy-két kivétellel jó állapotban
1
11338.

1935 Az Új idők folyóirat 38 száma, közte a karácsonyi is egy-két kivétellel jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900 A hipochonder mezzotinto nyomat 30x42 cm
1
11339.

cca 1900 A hipochonder mezzotinto nyomat 30x42 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1841 Pester Tageblatt német napilap II. félév az első lap kivételével bekötve jó állapotban / Pester Tageblatt II. semester bound as a book
1
11340.

1841 Pester Tageblatt német napilap II. félév az első lap kivételével bekötve jó állapotban / Pester Tageblatt II. semester bound as a book

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
12 db magyar és külföldi szépirodalom könyv és ponyva, mint: Nemere István: "Kalózok az űrben" vagy Tatay Sándor: "Kinizsi Pál"
1
11341.

12 db magyar és külföldi szépirodalom könyv és ponyva, mint: Nemere István: "Kalózok az űrben" vagy Tatay Sándor: "Kinizsi Pál"

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1930 A Pesti Napló magazin vasárnapi képes mellékletének évfolyama korabeli kötésben
1
11342.

1930 A Pesti Napló magazin vasárnapi képes mellékletének évfolyama korabeli kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1932 Új Idők magazin teljes második félév bekötve (kötés sérült)
1
11343.

1932 Új Idők magazin teljes második félév bekötve (kötés sérült)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
EUR
,
4,69
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1897 Herczeg Ferenc: Új idők számai bekötve I. kötet, Signer és Wolfner, Budapest (a kötés szétvált, lapszélek sérültek)
1
11344.

1897 Herczeg Ferenc: Új idők számai bekötve I. kötet, Signer és Wolfner, Budapest (a kötés szétvált, lapszélek sérültek)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1928 A Pesti Napló képes magazin egész évfolyama bekötve! Néhol viharvert, de hiánytalan
1
11345.

1928 A Pesti Napló képes magazin egész évfolyama bekötve! Néhol viharvert, de hiánytalan

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1954 Építőipari Művezetők Zsebkönyve (1.302 oldal)
1
11346.

1954 Építőipari Művezetők Zsebkönyve (1.302 oldal)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1954-1957 Az Élet és tudomány c. lap 2 teljes évfolyama bekötve (4 kötet), szép állapotban, ép kötéssel
1
11347.

1954-1957 Az Élet és tudomány c. lap 2 teljes évfolyama bekötve (4 kötet), szép állapotban, ép kötéssel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz