Photo Number of items: 533
3434912
16460
506
Photo
1937 Orphanidesz János (1876-1939): Pasaréti téri (Csévi úti templom) art deco templom . jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 16x11,5 cm, papírméret 24x18 cm
6 000 HUF
3434914
16461
506
Photo
1930 Orphanidesz János (1876-1939): Hévizi tóvirág jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 16x11,5 cm, papírméret 24x18 cm
2 800 HUF
3434913
16462
506
Photo
1937 Orphanidesz János (1876-1939): Svábhegyi tél jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 16x11,5 cm, papírméret 24x18 cm
2 000 HUF
3360849
16463
506
Photo
cca 1932 Orphanidesz János (1876-1939): Pályi erdő. jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 16x11,5 cm, papírméret 24x18 cm
3 000 HUF
3434915
16464
506
Photo
1930 Orphanidesz János (1876-1939): Vizifóka Balatonföldváron jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 16x11,5 cm, papírméret 24x18 cm
4 000 HUF
3427082
16465
506
Photo
Orphanides János (1876-1939) fotóművész "Nagyítások II" című albuma, benne 68 darab klf témájú bekötött fotóval, 22,5x17 cm, sérült bőrkötésben.
18 000 HUF
3408553
16473
506
3200
Photo
1931 Orphanidesz János (1876-1939): József főherceg őfelsége, ceruzával feliratozott, jelzett, lap méret 24x18 cm
3 200 HUF
3408538
16474
506
Photo
cca 1932 Orphanidesz János (1876-1939): jelzett képek: Búbánatvölgy, A kímélés, Börzsonyi Idil. Jelzett lap méret 24x16 cm
3 000 HUF
3408543
16475
506
Photo
cca 1932 Orphanidesz János (1876-1939): vadász fotók: Budakeszi, Göd, szalonka vadászat, Páty. 4 db fotó kartonon, ceruzával feliratozott, jelzett, lap méret 24x18 cm
8 000 HUF
3278583
16476
506
Photo
Vidarény Iván (1887-1982): Virágszál (1959) vintage fotó nagyítás 39x30 cm
6 000 HUF
3311475
16477
506
200
Photo
3347641
16478
506
900
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Kezek. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39x29 cm The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house