Military

Number of items: 104

Német Harmadik Birodalom 1933. "NSKK (Nationalsozialistisches Kraftfahrkorps) - Sternfahrt Breslau - 10. September 1933 (Nemzetiszocialista Motoros Hadtest - Boroszlói/Wroclawi gyűlés - 1933. szeptember 10.)" bronz túrajelvény (65x90mm) T:XF German Third Reich 1933. "NSKK - Sternfahrt Breslau - 10. September 1933 (National Socialist Motor Corps - Rally Wrocław - September 10, 1933)" bronze tour badge (65x90mm) C:XF
33419.

Német Harmadik Birodalom 1933. "NSKK (Nationalsozialistisches Kraftfahrkorps) - Sternfahrt Breslau - 10. September 1933 (Nemzetiszocialista Motoros Hadtest - Boroszlói/Wroclawi gyűlés - 1933. szeptember 10.)" bronz túrajelvény (65x90mm) T:XF
German Third Reich 1933. "NSKK - Sternfahrt Breslau - 10. September 1933 (National Socialist Motor Corps - Rally Wrocław - September 10, 1933)" bronze tour badge (65x90mm) C:XF

36 000 HUF
97,56
112,50

33420.

2 000 HUF

Orosz Birodalom / Krím 1855. "Szevasztopol elfoglalásának emlékére - 1855.09.11." bronz emlékérem. Szign.: Roubineau (3,60g/23mm) T:XF / Russia / Crimea 1855. "To Commemorate the Capture of Sevastopol - 11.09.1855" bronze commemorative medallion. Sign.: Roubineau (3,60g/23mm) C:XF
33421.

30 000 HUF
81,30
93,75

Orosz Birodalom 1905. "Orosz-japán háborús emlékérem 1904-1905" bronz emlékérem füllel (27mm) T:XF patina Russian Empire 1905. "Russian-Japanese War Medal 1904-1905" bronze medal with ear (27mm) C:XF patina
33422.

Orosz Birodalom 1905. "Orosz-japán háborús emlékérem 1904-1905" bronz emlékérem füllel (27mm) T:XF patina
Russian Empire 1905. "Russian-Japanese War Medal 1904-1905" bronze medal with ear (27mm) C:XF patina

16 000 HUF
43,36
50,00

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem. Szign.: Murányi Gyula (22mm) T:XF oxidáció
33423.

2 400 HUF

33424.

3 200 HUF
8,67
10,00

33425.

4 000 HUF

Szovjetunió ~1960. "I. osztályú katonai szakértő" zománcozott bronz kitüntető jelvény csavaros hátlappal, rajta "Monetnij Dvor" gyártói jelzéssel (~42x30mm) T:AU Soviet Union ~1960. "1st class soldier specialist" enamelled bronze badge with screw back, with "Monetniy Dvor" maker's mark (~42x30mm) T:AU
33426.

Szovjetunió ~1960. "I. osztályú katonai szakértő" zománcozott bronz kitüntető jelvény csavaros hátlappal, rajta "Monetnij Dvor" gyártói jelzéssel (~42x30mm) T:AU
Soviet Union ~1960. "1st class soldier specialist" enamelled bronze badge with screw back, with "Monetniy Dvor" maker's mark (~42x30mm) T:AU

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF