Military

Number of items: 104

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti "ragadós" műbőr tokban T:AU NMK 615.
33395.

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti "ragadós" műbőr tokban T:AU
NMK 615.

3 600 HUF
9,76
11,25

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU
33396.

1 000 HUF

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20, és 25 év után zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon (7db, 4xklf) T:AU,XF patina
33397.

1 200 HUF

1966. "Magasabb Egység Bajnokság" (3xklf) kétoldalas aranyozott Al + bronzozott Al + ezüstpatinázott Al díjplakett, hátoldalukon gravírozással: "MN. Magasabbegység lőbajnokság GPI. 2. sz. lőgyakorlat csapat I." + "4000 M. mezei futás csapat III." + "MN. Magasabbegység lőbajnokság pisztoly lőgyak egyéni"(70mm) T:XF, enyhe kopás
33398.

1 800 HUF

1973. "Budapest Fővárosi Kiegészítő Parancsnokság" műgyantás bronz jelvény emléklappal, (40x33mm) T:AU
33399.

2 000 HUF

33400.

1 000 HUF

1983. "Honvédelmi Érdemérem" 10, 15, 20 és 30 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF ph.
33401.

1 200 HUF

33402.

120 000 HUF
325,20
375,00

33403.

1 000 HUF

33404.

800 HUF

33405.

900 HUF
2,44
2,81

Ausztria 1920-1930 k. "Stájerország Tartományi Bajtársi Szövetség / Érdemérem" aranyozott bronz emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül T:XF Austria cca 1920-1930. "Comradeship Association of Steiermark Land / lMedal of Merit" gilt bronze commemorative medallion without ribbon and suspension ring C:XF
33406.

Ausztria 1920-1930 k. "Stájerország Tartományi Bajtársi Szövetség / Érdemérem" aranyozott bronz emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül T:XF
Austria cca 1920-1930. "Comradeship Association of Steiermark Land / lMedal of Merit" gilt bronze commemorative medallion without ribbon and suspension ring C:XF

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF