Military Number of items: 104
3406773
33383
504
Military
Numismatics
1950 k. Rákosi-kori 'számkódos', Al katonai azonossági jegy (dögcédula), "010101576" (48x29mm) T:VF, hajlott lemez
1 600 HUF
3405084
33384
504
Military
Numismatics
1950. Rákosi-kori 'számkódos', Al katonai azonossági jegy (dögcédula), "091100960" (48x29mm) T:VF
1 600 HUF
3405085
33385
504
Military
Numismatics
1950. Rákosi-kori 'számkódos', Al katonai azonossági jegy (dögcédula), "095100142" (48x29mm) T:VF
1 600 HUF
3390465
33386
504
Military
Numismatics
1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem " zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF zománchiba NMK 603.
3 000 HUF
3375077
33387
504
Military
Numismatics
1955. "Magyar Szabadságharcos Szövetség - III. " kétoldalas bronz (céllövőverseny) díjérem (36mm) T:VF
3 000 HUF
3422327
33388
504
Military
Numismatics
1957. "Szolgálati Érdemérem " zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon NMK 618.
2 400 HUF
3280490
33389
504
Military
Numismatics
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, tokban T:AU NMK 618.
3 000 HUF
3279761
33390
504
Military
Numismatics
1960-1970. "Katonai és Polgári Kiképzésben Kiváló" zománcozott, aranyozott sapkajelvény (39x41mm) T:AU,XF
2 000 HUF
3236662
33391
504
Military
Numismatics
1960. "MHS (Magyar Honvédelmi Sportszövetség)" zománcozott fém ejtőernyős jelvény (15x20mm) T:XF / Hungary ~1960. "MHS (Magyar Honvédelmi Sportszövetség - Hungarian Military Sports Association)" enameled metal parachute badge (15x20mm) C:XF
7 000 HUF
3392044
33392
504
Military
Numismatics
1964-1982. 3db-os Munkásőrség tétel, benne: "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + "Kiváló Munkásőr" aranyozott műgyantás fém kitüntető jelvény + Munkásőr - 25 év" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény + "Munkásőr" zománcozott szolgálati jelvény 5 év szolgálat után (zománchiba) T:AU,XF
1 200 HUF
3392038
33393
504
Military
Numismatics
1964-1982. 5db-os Munkásőrség tétel, benne: "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon + "Kiváló Munkásőr" aranyozott fém kitüntető jelvény (2xklf: zománcozott és műgyantás) + Munkásőr - 25 év" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény + "Munkásőr" zománcozott szolgálati jelvény 5 év szolgálat után (zománchiba) T:AU-VF
1 200 HUF
3392244
33394
504
Military
Numismatics
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" aranyozott műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon (2x) + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF kopott aranyozás
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house