Maps

Number of items: 159

1927 Budai hegyek, Kirándulók térképe I. sz., 1 : 37.500, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, kisebb lapszéli sérülésekkel, 69x49,5 cm
17520.

2 600 HUF
7,05

cca 1941 Európa térképe, szerk.: Dr. Koch Ferenc, 1 : 6.750.000, Bp., Közlekedési Nyomda, minimális sérülésekkel, 89x69 cm
17521.

3 000 HUF

cca 1920-1930 Afrika politikai térképe, az alaptérképet tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 50x46 cm
17522.

1 600 HUF

ca 1910 Wola Michova és Radvány (Felvidék) környéke katonai térkép vászonon 1: 75 000 53x40 cm
17523.

1 800 HUF

ca 1910 Hadad és Zsibó (Erdély) környéke katonai térkép vászonon 1: 75 000 53x40 cm
17524.

2 200 HUF
5,96
6,88

ca 1910 Bosznia, Mostar és környéke katonai térkép vászonon 1: 200 000 53x40 cm
17525.

2 200 HUF
5,96
6,88

ca 1900 Kis Szeben Kéthárs (Lipiani) Erdély és környéke katonai térkép vászonon 53x40 cm
17526.

2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1927 Magyarország politikai térképe, / MO vízrajza tervezte: Czakó István, 1 : 2.300.000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., sérült, viseltes állapotban, 46x30,5 cm
17527.

1 600 HUF

cca 1939 A "Felvidék" közigazgatási térképe, rajta a visszatért területekkel, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1:900.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 36x71 cm beszakadásokkal
17528.

4 000 HUF

ca 1930 Budai hegyek térkép vászonra kasírozva 47x61 cm
17529.

3 000 HUF

ca 1910 Háromszék vármegye térképe. 27x38 cm
17530.

2 400 HUF

ca 1910 Pozsony és Breclaw környékének 1: 200 000 méretben,
17531.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF