Maps Number of items: 159
3404424
17568
504
Maps
1956 3 db röplap, változó méretben és állapotban
3 600 HUF
3404407
17569
504
Maps
2 db történelmi térkép: Magyarország a Hunyadiak és Jagellók korában + Magyarország 1718-1848, kissé sérült, ragasztott, 23x30 cm
1 800 HUF
3393472
17570
504
Maps
1932 Egyesített Fővárosi Autóbuszüzem - A belterületi járatok átszállóhelyeinek feltüntetése. Kézzel rajzolt és színezett térkép 41x34 cm
20 000 HUF
3404760
17571
504
2200
Maps
cca 1920-1930 Budapest és Losonc + Trencsén környéke, 2 db katonai térkép, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészet, kisebb lapszéli sérülésekkel, feltekerve, 62,5x47,5 cm körül
2 200 HUF
3404363
17572
504
Maps
9 db Görögországgal kapcsolatos térkép és turisztikai kiadvány (Leszbosz, Korfu, Knósszosz, stb.)
2 000 HUF
3410734
17573
504
Maps
1955 Magyarországi autóutak térképe. Bp., 1955., Kartográfia, VIII+47+1 p.+Á+XXVII t. Az I-XXVII. számú részlettérképlapok méretaránya: 1:400,000. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
2 000 HUF
3407403
17574
504
Maps
ca 1920 Az érdi weekend I. üdülőtelep térképe. Gáll Imre 46x65 cm
10 000 HUF
3404741
17575
504
Maps
3 db Nagy-Magyarország térkép, különféle kézi jelölésekkel, feljegyzésekkel, változó állapotban, 23x36 cm körül. Gergely Endre (1883-1942) kartográfus, történész, m. kir. csendőr százados hagyatékából.
2 400 HUF
3404416
17576
504
Maps
1 800 HUF
3405265
17578
504
Maps
cca 1900 Fiume és kikötője, térképmelléklet a Pallas Nagy Lexikonából, 24x43 cm
2 000 HUF
3405261
17579
504
Maps
cca 1900 Magyar városok, tájak térképei a Pallas Nagy Lexikonából, össz. 9 db: Eger, Győr, Sopron, Hortobágy, stb., vegyes méretben és állapotban
3 000 HUF
3405257
17580
504
Maps
cca 1900 Történelmi magyar városok (Erdély, Délvidék) a Pallas Nagy Lexikonából, össz. 8 db: Temesvár, Nagyvárad, Arad (duplummal), Szabadka, stb., vegyes állapotban, 15,5x24 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house