Maps

Number of items: 159

1956 3 db röplap, változó méretben és állapotban
17568.

3 600 HUF
9,76
11,25

17569.

1 800 HUF

1932 Egyesített Fővárosi Autóbuszüzem - A belterületi járatok átszállóhelyeinek feltüntetése. Kézzel rajzolt és színezett térkép 41x34 cm
17570.

20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1920-1930 Budapest és Losonc + Trencsén környéke, 2 db katonai térkép, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészet, kisebb lapszéli sérülésekkel, feltekerve, 62,5x47,5 cm körül
17571.

2 200 HUF
5,96
6,88

9 db Görögországgal kapcsolatos térkép és turisztikai kiadvány (Leszbosz, Korfu, Knósszosz, stb.)
17572.

2 000 HUF

17573.

2 000 HUF

ca 1920 Az érdi weekend I. üdülőtelep térképe. Gáll Imre 46x65 cm
17574.

10 000 HUF

17575.

2 400 HUF

17576.

1 800 HUF

cca 1900 Fiume és kikötője, térképmelléklet a Pallas Nagy Lexikonából, 24x43 cm
17578.

2 000 HUF

cca 1900 Magyar városok, tájak térképei a Pallas Nagy Lexikonából, össz. 9 db: Eger, Győr, Sopron, Hortobágy, stb., vegyes méretben és állapotban
17579.

3 000 HUF

cca 1900 Történelmi magyar városok (Erdély, Délvidék) a Pallas Nagy Lexikonából, össz. 8 db: Temesvár, Nagyvárad, Arad (duplummal), Szabadka, stb., vegyes állapotban, 15,5x24 cm
17580.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF