Engravings

Number of items: 69

cca 1860 Állatokat ábrázoló litografált képek, könyvből 13 db + 3 db divat metszet 19x29 cm
16284.

4 400 HUF
11,92
13,75

Komárom vármegyei korona őrző nemes seregbeli vitéz. Színezett rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Foltos, lap széle kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 17,5x12 cm
16285.

20 000 HUF
54,20
62,50

Kohlmann Lipót (1825-től Pesten működött): Trencsin (Trencsén) megyei köznép, 1839. Színezett metszet, papír. Jelzett a metszeten. 1839. 2-dik Regélő mellé. Üvegezett fakeretben. 16x25 cm
16286.

15 000 HUF
40,65
46,88

Bars vármegyei korona őrző nemes seregbeli vitéz. Színezett rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Kissé foltos, lapszéli apró sérülésekkel. Üvegezett fakeretben. 17x12 cm
16287.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ludwig Rohbock (1820-1883)-A. Rottmann: A botfalvai templom Erdélyben (Befestigte Kirche in Brenndorf, Siebenbürgen), színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, 16x11,5 cm
16288.

2 800 HUF

1836 A brzozowi ( Stara Wieś ? wieś w Polsce, w gminie Brzozów, )kegytemplom oltára Rézmetszet, papír, 18,5x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
16289.

4 000 HUF

10 db olasz és afrikai helyszíneket ábrázoló acélmetszet (köztük Albert Henry Payne munkái), változó állapotban, részben foltos, lapméret: 14x17 cm és 18,5x27 cm között
16290.

2 400 HUF

1836 A lorettói Szűz Mária kegyképe a Sopron melletti Kópházán (Effigies B. Mariae Virginis Laureti, in Dioecesi Jaurin. Cottu Sopron). Rézmetszet, papír, kis lapszéli foltokkal, 18x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
16291.

4 000 HUF

Charles-Frédéric-Louis Marthe (-), Pierre-Adolphe-Eugene Doudiet (1807-1872): Neuchatel grófjainak síremléke. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 32,5x26 cm.
16297.

2 000 HUF

Johann Schönberg (-): 4 db Genoveva legendájával kapcsolatos metszet, XIX. sz első fele. Akvarellel színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Törésnyomokkal, foltos. 17x24 cm körüli méretekben.
16298.

4 400 HUF
11,92
13,75

Jelenet lovasokkal. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Foltos. Üvegezett, laza fakeretben. 14x8 cm.
16299.

1 400 HUF

Város látképe. Színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 10x23 cm.
16300.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF