Number of items: 415

12244.

32 000 HUF
86,72
100,00

12245.

100 000 HUF
271,00
312,50

Herendi petrezselyemlevél mintás szív alakú bonbonier, rózsa fogóval, jelzett, hibátlan, 14x12,5 cm
12246.

22 000 HUF
59,62
68,75

12247.

24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi Viktória mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Az óra rész nincs kipróbálva. d: 28 cm
12248.

20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi óherendi bécsirózsa mintás kaspó, jelzett, kis kopottsággal, m:16 cm, d: 19 cm
12249.

24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi apponyi zöld mintás háromágú kétrészes gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
12250.

20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, m: 21 cm
12251.

15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi 6 darab festetlen kávés csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
12252.

18 000 HUF
48,78
56,25

12253.

15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi 6 darab festetlen csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm
12254.

15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
12255.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF