Art-ceramics
Number of items: 226
3330244
12074
500
Art-ceramics
Német design váza, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
4 000 HUF
3100608
12075
500
Art-ceramics
3 600 HUF
3208084
12076
500
4200
Art-ceramics
Miskakancsó,jelzés nélkül, mázhibával, m: 17 cm
4 200 HUF
3101899
12077
500
Art-ceramics
Német modern design váza. Jelzett, kis kopással, m: 18 cm
3 600 HUF
3101882
12078
500
Art-ceramics
Retro német narancsmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
3 600 HUF
3317875
12079
500
Art-ceramics
3 db kerámia tálka, iparművész, jelzett 20-30 cm
5 000 HUF
3211808
12080
500
Art-ceramics
Tál. Mázas cserép, XIX. sz. kézzel festett, jelzett, kis mázhibákkal d: 23 cm
2 400 HUF
3204616
12081
500
3400
Art-ceramics
Miskakancsó. Mezőtúr, alján átfestett, mázhibával m: 20,5 cm
3 400 HUF
3355468
12082
500
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi szálváza, kis gyári mázhibával, m: 29,5 cm
3 600 HUF
3315250
12083
500
3400
Art-ceramics
Tófej retro kerámia váza. Csorgatott mázas hibátlan 30 cm
3 400 HUF
3320531
12084
500
Art-ceramics
Mihály Béla: Ikebana váza. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 18x18 cm
4 000 HUF
3315249
12085
500
3400
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza, német, jelzett, hibátlan 28,5 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m