Art-ceramics
Number of items: 226
3043008
12062
500
3400
Art-ceramics
3 400 HUF
3334964
12063
500
Art-ceramics
Retró türkiz díszváza, csurgatott mázas kerámia, jelzett, 12x12x10 cm
6 000 HUF
3336130
12064
500
Art-ceramics
Donaco vietnámi kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 24 cm
5 000 HUF
3336126
12065
500
Art-ceramics
Donaco vietnámi kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 28 cm
5 000 HUF
3336451
12066
500
4600
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi miskakancsó, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
4 600 HUF
3377714
12067
500
5500
Art-ceramics
Kerámia korsó II. Rákóczi Ferenc képmásával festve, m: 13,5 cm
5 500 HUF
3373130
12068
500
3800
Art-ceramics
Tófej füles váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
3 800 HUF
3373096
12069
500
4200
Art-ceramics
Mezőtúri miskakancsó, hibátlan, m: 19,5 cm
4 200 HUF
3375174
12070
500
Art-ceramics
Berky jelzéssel: Fiúba csípő liba. Jelzett, mázas kerámia, mázhibával, 19x15 cm
4 000 HUF
3336448
12071
500
Art-ceramics
Király Károly mécsestartó, d: 15 cm, m: 11 cm
4 000 HUF
3336443
12072
500
Art-ceramics
Elefánt alakú mécsestartó, m: 17 cm
4 000 HUF
3330679
12073
500
Art-ceramics
Iparművész kerámia fali tál, Mázas kerámia, jelzett, hibátlan d: 28 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m