Art-ceramics

Number of items: 226

12062.

3 400 HUF
9,21
10,63

Retró türkiz díszváza, csurgatott mázas kerámia, jelzett, 12x12x10 cm
12063.

6 000 HUF

Donaco vietnámi kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 24 cm
12064.

5 000 HUF

Donaco vietnámi kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 28 cm
12065.

5 000 HUF

Hódmezővásárhelyi miskakancsó, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
12066.

4 600 HUF
12,47
14,38

Kerámia korsó II. Rákóczi Ferenc képmásával festve, m: 13,5 cm
12067.

5 500 HUF
14,91
17,19

Tófej füles váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12068.

3 800 HUF
10,30
11,88

Mezőtúri miskakancsó, hibátlan, m: 19,5 cm
12069.

4 200 HUF
11,38
13,13

Berky jelzéssel: Fiúba csípő liba. Jelzett, mázas kerámia, mázhibával, 19x15 cm
12070.

4 000 HUF

Király Károly mécsestartó, d: 15 cm, m: 11 cm
12071.

4 000 HUF

Elefánt alakú mécsestartó, m: 17 cm
12072.

4 000 HUF

Iparművész kerámia fali tál, Mázas kerámia, jelzett, hibátlan d: 28 cm
12073.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF