Art-ceramics

Number of items: 226

Pfening László: Kínai hölgy. Jelzett, kis kopással, m: 25,5 cm
12026.

1 600 HUF

Sonneberger Friedel-Figuren cigarettázó férfi figura, mázas kerámia, alján címkével jelzett, kisebb hibákkal, m: 13 cm
12027.

8 000 HUF

12028.

8 000 HUF

Gmundner Austria 6 darabos zöldcsíkozott csésze alátéttel szett, fehérkerámia, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
12029.

8 000 HUF

Gmundner Austria 6 darabos zöldcsíkozott mélytányér szett, fehérkerámia, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
12030.

8 000 HUF

Bod Éva (1924-2004): Kislány, mázas kerámia figura, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
12031.

8 000 HUF
20

Sövegjártó Mária (1942-): Katona. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kis kopással, 24x11 cm
12032.

8 000 HUF

Pesthidegkút vulkánmázas kínáló, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm
12033.

8 500 HUF
23,04
26,56

Fazék. Gömör, cca 19. sz. vége, mázkopással, m: 20 cm
12034.

8 000 HUF

Iparművész kínáló, jelzett, kis kopással, 18x18 cm
12035.

3 400 HUF
9,21
10,63

Ugrasztott mázas iparművész dísztál, jelzés nélkül, terv: Várdeák Ildikó, kis kopással, 22x20,5 cm
12036.

4 000 HUF

Retro német váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12037.

4 200 HUF
11,38
13,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF