Art-ceramics Number of items: 226
3373142
12014
500
Art-ceramics
18 000 HUF
3329056
12015
500
15000
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Méregzöld váza. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, minimális kopással, m: 19 cm /// Éva Bod (1924-2004): Poison Green Vase. Drip-glazed ceramic. Signed. Minor wear. Height: 19 cm
15 000 HUF
3304524
12016
500
Art-ceramics
Ceramano Manufaktúra, Hans Welling designer: "Pergamon" váza. cca 1960/70, címkével és karcolással jelzett, talpánál lepattanással, m: 23 cm
16 000 HUF
3315702
12017
500
15000
Art-ceramics
Lány népi ruhában. Mázas samottos kerámia falikép, jelzés nélkül, 51x24 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
15 000 HUF
3160446
12018
500
Art-ceramics
1 600 HUF
3368329
12019
500
Art-ceramics
Szilke. Dél-Alföld, cca 19. sz. közepe - második fele, mázsérülésekkel, m: 22 cm
12 000 HUF
3389649
12020
500
Art-ceramics
Pannonhalmi Zsuzsa: Dísztál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 40 cm
10 000 HUF
3386453
12021
500
Art-ceramics
Pannonhalmi Zsuzsa: Dísztál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 35 cm
8 000 HUF
3386543
12022
500
Art-ceramics
8 000 HUF
3333725
12023
500
Art-ceramics
6 000 HUF
3333724
12024
500
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kancsó. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
6 000 HUF
3242037
12025
500
5500
Art-ceramics
Orbán Katalin (1950-): Menyecske gyertyatartóval fali kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, 23x16 cm
5 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house