Art-ceramics

Number of items: 226

12014.

18 000 HUF
48,78
56,25

Bod Éva (1924-2004): Méregzöld váza. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, minimális kopással, m: 19 cm /// Éva Bod (1924-2004): Poison Green Vase. Drip-glazed ceramic. Signed. Minor wear. Height: 19 cm
12015.

15 000 HUF
40,65
46,88

Ceramano Manufaktúra, Hans Welling designer: "Pergamon" váza. cca 1960/70, címkével és karcolással jelzett, talpánál lepattanással, m: 23 cm
12016.

16 000 HUF
43,36
50,00

Lány népi ruhában. Mázas samottos kerámia falikép, jelzés nélkül, 51x24 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12017.

15 000 HUF
40,65
46,88

12018.

1 600 HUF

Szilke. Dél-Alföld, cca 19. sz. közepe - második fele, mázsérülésekkel, m: 22 cm
12019.

12 000 HUF

Pannonhalmi Zsuzsa: Dísztál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 40 cm
12020.

10 000 HUF

Pannonhalmi Zsuzsa: Dísztál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 35 cm
12021.

8 000 HUF

12022.

8 000 HUF

12023.

6 000 HUF

Kondor Éva (1938-): Kancsó. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
12024.

6 000 HUF

Orbán Katalin (1950-): Menyecske gyertyatartóval fali kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, 23x16 cm
12025.

5 500 HUF
14,91
17,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF