Art-ceramics

Number of items: 226

Iparművész váza, jelzett, mázas kerámia, m: 17 cm
12198.

2 600 HUF
7,05

cca 1960 Iparművészeti Vállalat kerámia sün ikebana, címkével jelzett, kis kopással, h: 18 cm
12199.

2 600 HUF
7,05
17

Zsolnay kerámia korsó. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
12200.

3 000 HUF

Kántor Karcag halas dísztál, jelzett, d: 22 cm
12201.

3 000 HUF

Herend Pottery kínáló, jelzett, hibátlan, 21,5x21,5 cm
12202.

3 000 HUF

3 darab mázas kerámia figura, közte jelzett, bodrogkeresztúri, közte lepattanással, m: 16 cm alatt
12203.

2 400 HUF

Polyák János (1967-): Váza. Hibátlan, m: 18 cm
12204.

3 000 HUF

BG jelzéssel: Kacsintó angyal. gyertyatartó, Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 20 cm
12205.

2 400 HUF

3 darab régi erdélyi falitál, mázhibákkal, d: 22 cm alatt
12206.

2 800 HUF
9

Gmundner Austria színescsíkos mintás korsóváza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
12207.

3 000 HUF

Iparművész dísztál, jelzett, d: 27 cm
12208.

3 000 HUF
13

1989 Olasz dísztál pulyka mintával, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
12209.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF