Art-ceramics

Number of items: 226

Német váza, lemázolt, számozott, m: 15 cm
12173.

3 000 HUF

Tiszafüredi kancsóváza, jelzés nélkül, m: 21,5 cm
12174.

3 000 HUF

Mezőcsáti szőlőmintás boroskancsó, mázkopással, m: 21 cm
12175.

3 000 HUF

Gránit iparművész csorgatott mázas falitál, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
12176.

3 000 HUF

Tófej négyoldalas váza. Jelzett, kis mázhibával, m: 32 cm
12177.

3 400 HUF
9,21
10,63

Csalikancsó Mónus műhely, Hódmezővásárhely mázas kerámia, jelzett, hibátlan 13 cm
12178.

2 000 HUF

Iparművész kerámia kínáló, sorszámozott, 28x10,5 cm
12179.

2 000 HUF

Máltai zacskó alakú kerámia váza, jelzett, kopással, m: 14 cm
12180.

3 000 HUF

Dávid-csillagos díszítésű mázas kerámia falitányér, jelzett: Ceramica Arabe S. Isidro Granada (Spanyolország), kisebb mázhibákkal, d: 20 cm
12181.

2 000 HUF

Kínai halász figura, halon sérüléssel, jelzett, m: 12,5 cm
12182.

800 HUF

Régi medve figurával díszített mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kis kopással, 11x9,5 cm
12183.

2 400 HUF

Szilke. Mezőtúr, cca 1900, repedéssel, m: 20,5 cm
12184.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF