Art-ceramics
Number of items: 226
3407022
12198
500
Art-ceramics
Iparművész váza, jelzett, mázas kerámia, m: 17 cm
2 600 HUF
3407005
12199
500
Art-ceramics
cca 1960 Iparművészeti Vállalat kerámia sün ikebana, címkével jelzett, kis kopással, h: 18 cm
2 600 HUF
3404065
12200
500
Art-ceramics
Zsolnay kerámia korsó. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
3 000 HUF
3407100
12201
500
Art-ceramics
Kántor Karcag halas dísztál, jelzett, d: 22 cm
3 000 HUF
3407099
12202
500
Art-ceramics
Herend Pottery kínáló, jelzett, hibátlan, 21,5x21,5 cm
3 000 HUF
3404785
12203
500
Art-ceramics
3 darab mázas kerámia figura, közte jelzett, bodrogkeresztúri, közte lepattanással, m: 16 cm alatt
2 400 HUF
3404987
12204
500
Art-ceramics
Polyák János (1967-): Váza. Hibátlan, m: 18 cm
3 000 HUF
3406265
12205
500
Art-ceramics
BG jelzéssel: Kacsintó angyal. gyertyatartó, Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 20 cm
2 400 HUF
3402785
12206
500
Art-ceramics
3 darab régi erdélyi falitál, mázhibákkal, d: 22 cm alatt
2 800 HUF
3403417
12207
500
Art-ceramics
Gmundner Austria színescsíkos mintás korsóváza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
3 000 HUF
3403552
12208
500
Art-ceramics
Iparművész dísztál, jelzett, d: 27 cm
3 000 HUF
3403551
12209
500
Art-ceramics
1989 Olasz dísztál pulyka mintával, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m