Art-ceramics

Number of items: 226

12000.

30 000 HUF
81,30
93,75

12001.

50 000 HUF
135,50
156,25

Capodimonte jellegű, monumentális fajansz kancsó, szép állapotban, m: 45 cm
12002.

9 500 HUF
25,75
29,69

12003.

50 000 HUF
135,50
156,25

Bod Éva (1924-2004): Csorgatott mázas kínáló. Jelzett, minimális kopással, 35x13x15 cm /// Éva Bod (1924-2004): Drip-glazed serving dish. Signed. Minor wear. Dimensions: 35 × 13 × 15 cm
12004.

30 000 HUF
81,30
93,75

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm /// Ilona Kiss Roóz (1920-2010): Female Figure. Glazed ceramic, hand-painted. Signed. In perfect condition. Height: 27 cm
12005.

30 000 HUF
81,30
93,75

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm /// Ilona Kiss Roóz (1920-2010): Female Figure. Glazed ceramic, hand-painted. Signed. In perfect condition. Height: 28 cm.
12006.

30 000 HUF
81,30
93,75

Azonosítatlan kolozsvári keramikus: Mokkás készlet. 6 db csésze, aljjal. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal.
12007.

24 000 HUF
65,04
75,00

12009.

20 000 HUF
54,20
62,50

Király Károly hólyagos asztalközép kínáló, jelzett, d: 29 cm
12010.

20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1900, Német festett kőedény kancsó, ón fedéllel, sorszámozott, m: 34,5 cm
12011.

16 000 HUF
43,36
50,00

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Fuvolázó angyalka váza. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12013.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF