Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 327

Habsburg Birodalom 1769. "II. József itáliai útja" Sn emlékérem. "IOSEPHVS II PIVS FELIX AVG / ITALIA A CAESARE PERLUSTRATA". Szign.: Johann Martin Krafft (49mm) T:VF,F anyaghiba Habsburg Monarchy 1769. "Joseph II's journey to Italy" Sn commemorative medallion. Sign.: Johann Martin Krafft (49mm) C:VF,F material error
31808.

Habsburg Birodalom 1769. "II. József itáliai útja" Sn emlékérem. "IOSEPHVS II PIVS FELIX AVG / ITALIA A CAESARE PERLUSTRATA". Szign.: Johann Martin Krafft (49mm) T:VF,F anyaghiba
Habsburg Monarchy 1769. "Joseph II's journey to Italy" Sn commemorative medallion. Sign.: Johann Martin Krafft (49mm) C:VF,F material error

8 000 HUF

Habsburg Birodalom 1825. "Karolina Auguszta magyar királyné pozsonyi koronázása" Ag koronázási zseton. "CAROLINA AVGVSTA - FRANCISCI AVST IMP - HVNG BOH REGIS - CORONATA HVNG REG - POSONII XXV SEPT - MDCCCXXV / PIE VT CLEMENTER" (4,37g/26mm) T:AU patina / Habsburg Monarchy 1825. "Coronation of Caroline Augusta of Bavaria" Ag coronation jeton (4,37g/26mm) C:AU patina HTÉ 912var
31809.

19 000 HUF
51,49
59,38

31810.

240 000 HUF
650,41
750,00

DN "Altisztek Congressusa Petrozsény 1914 - Hercz Gépgyár Miskolc" egyoldalas, öntött bronz bányászati emlékplakett (72,5x135mm/680g) T:XF,VF, patina
31811.

7 500 HUF
20,33
23,44

DN "Borsodi Szénbányák / Bányászati tevékenységért - 30" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:XF
31812.

3 000 HUF

DN "Szent Kristóf" (2xklf) és "Tarzicius vértanú / Jézusom örömöm" (48x25mm) vallási emlékérmek T:XF,VF
31813.

2 000 HUF

DN "Tisztelet az éveknek" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett. Szign.: "SB" ? (86x103mm) T:XF, patina
31814.

3 200 HUF
8,67
10,00

1900 k. "Idős hölgy balra néző portéja" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
31815.

20 000 HUF
54,20
62,50

~1910. "Ehrentreu és Fuchs Testvérek Bútorbolt" Al reklám zseton (28mm) T:AU
31816.

3 000 HUF

1910 k. "Siposs Antal 1858-1908" bronz medál (23mm) T:XF
31817.

2 000 HUF

~1970-1980. "Kozma István 1939-1970 emlékére" egyoldalas öntött bronz érem a kétszeres olimpiai bajnok birkózó emlékére (91,5mm) T:AU,XF
31818.

3 000 HUF

1970-1980 k. Salgótarjánt(?) ábrázoló, egyoldalas, öntött bronz emlékérem (79mm) T:UNC patina
31819.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF