Watches

Number of items: 81

Verge fusee szerkezetes kulcsos zsebóra. Ezüst (Ag), működő, jó állapotban d: 48 mm HOzzá tartozó niellós ezüst óralánc, kaboson rubin ékítéssel. Hozzá: ezüstözött fém halas zsebóra tartó /  Verge fusee mechanism key wound pocket watch. Silver (Ag), working, good condition d: 48 mm Comes with a niello silver watch chain, cabochon with ruby ??embellishment.
13465.

Verge fusee szerkezetes kulcsos zsebóra. Ezüst (Ag), működő, jó állapotban d: 48 mm HOzzá tartozó niellós ezüst óralánc, kaboson rubin ékítéssel. Hozzá: ezüstözött fém halas zsebóra tartó /

Verge fusee mechanism key wound pocket watch. Silver (Ag), working, good condition d: 48 mm Comes with a niello silver watch chain, cabochon with ruby ??embellishment.

120 000 HUF
325,20
375,00

13466.

60 000 HUF
162,60
187,50

Asztali óra romantikus stílusban, nőalak, galambok, vártorony figurális díszítéssel. Ón, XIX. sz. Ingajáratos, működik, kulccsal. 29 cm /   Table clock in romantic style, female figure, pigeons, castle tower with figural decoration. Tin, 19th century. Pendulum, working, with key. 29 cm
13467.

Asztali óra romantikus stílusban, nőalak, galambok, vártorony figurális díszítéssel. Ón, XIX. sz. Ingajáratos, működik, kulccsal. 29 cm /
Table clock in romantic style, female figure, pigeons, castle tower with figural decoration. Tin, 19th century. Pendulum, working, with key. 29 cm

40 000 HUF
108,40
125,00

Parasztóra, litho Szűz Mária illusztrációval. Faragott fa. inga járatos, Öntöttvas súllyal 25x21 cm
13468.

10 000 HUF

Kis doboznyi óraalkatrész.
13469.

Kis doboznyi óraalkatrész.

1 000 HUF

Régi német falióra, falusi tájkép ábrázolással, súlyaival, kis sérüléssel, 27x25 cm
13470.

8 000 HUF

13471.

+ Alfred Gilbert Sculptor and goldsmith, 224p.

10 000 HUF

Gübelin asztali óra .kvarc szerkezettel. műkő testtel
13472.

28 000 HUF
75,88
87,50

Kundo forgóingás óra, üveg búrával, m: 23 cm
13473.

3 600 HUF
9,76
11,25

Slazenger pulzusmérős karóra, bontatlan dobozában.
13474.

5 000 HUF

5 darab kvarcóra, nem használtak.
13475.

3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1980/2000 Doboznyi használatlan óra, közte 2 darab bontatlan Akah Talking Watch
13476.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF