Watches Number of items: 81
3407349
13477
500
Watches
London Clock Company asztali szkeleton óra, leírással, m: 15 cm
8 000 HUF
3409064
13478
500
28000
Watches
Art nouveau falióra, felesütős, fózolt üveggel, kulccsal, súlyok nélkül, 65x25 cm
28 000 HUF
3407242
13479
500
Watches
Helvetia karóra. Kvarc szerkezettel, bőr szíjjal 35 mm Új állapotban, eredeti dobozában
4 000 HUF
3405014
13480
500
150000
Watches
Doxa arany (Au) karóra, 14k, jelzett, működik, szervizelést igényelhet, d: 32 mm
150 000 HUF
3409158
13481
500
Watches
Mauthe német kandallóóra, kulccsal, ingával, kopással, 52x15x22 cm
12 000 HUF
3409910
13482
500
120000
Watches
International Watch Company IWC Shaffhausen ezüst tokos zsebóra. Jelzett számlap, jelzett ezüst tok. Jelzés nélküli szerkezet. Működő, jó állapotban. d: 53 mm
120 000 HUF
3309533
13483
500
80000
Watches
IWC Schaffhausen számlapos nyitott zsebóra, jelzett számlap, jelzés nélküli szerkezet működő szép állapotban, másodperc segédkörrel, d: 50 mm
80 000 HUF
3410067
13484
500
50000
Watches
Omega ezüst (Ag) tokos zsebóra, jelzett szerkezet, működik, d: 50 mm
50 000 HUF
3410066
13485
500
Watches
Omega zsebóra, fém tok, jelzett szerkezet, működik, d: 45 mm
20 000 HUF
3407246
13486
500
Watches
Astron japán kvarc zsebóra, új állapotban, eredeti dobozában d: 45 mm
4 000 HUF
3405690
13487
500
Watches
2 000 HUF
3265176
13488
500
Watches
Kerandra Antimagnetic 15 köves mechanikus karóra, másodperc segédkörrel, patinás, sérült bőr szíjjal, működik, számlap d: 26 mm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house