Books: Social sciences

Number of items: 98

Jerry Gaston: The Reward System in British and American Science. New York, 1978, John Wiley & Sons, XIII+(3)+204 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, viseltes kiadói papír védőborítóban. / In English language. Hardcover, in good condition, with worn dust jacket.
20316.

10 000 HUF

Samuelis Werenfelsii, Opuscula Theologica, Philosophica Et Philologica... Lausanne, 1739. Sacr. Caes.& Cath Majest. 579 + 22 p. Korabeli erősen sérült egészbőr kötésben, foltos lapokkal.
20320.

7 000 HUF
18,97
21,88

20321.

5 000 HUF

20322.

5 000 HUF

20323.

4 400 HUF
11,92
13,75

20324.

10 000 HUF

Technikai elemzés egyszerűen I-III. Portfolio füzetek 01, 05, 06. H.n., 2007-2008. Net Média Zrt. 47+53+47 p. Kiadói papírkötés.
20325.

8 000 HUF

20326.

9 000 HUF
24,39
28,13

20327.

4 000 HUF

20328.

3 800 HUF
10,30
11,88

20329.

Budapest, 1921. Toldi Lajos (Kertész József ny.) 96 p. Egyetlen kiadás.
Az első borítófedélen régi gyűjteményi bélyegzés.
Poss.: M. Kir. Külügyminiszteri Számvevőség Számfejtő Osztálya.
Fűzve, enyhén sérült, javított kiadói borítóban.

4 800 HUF
13,01
15,00

Tamás Görgy - Virágh Iván: LADA 2104, 2105, 2107, 2108. Sajátkezűleg Autósoknak. Bp., 1989, Műszaki. Kiadói papírkötés.
20330.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF