Number of items: 511

11638.

24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi zöldvirág mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, teljes, minimális kopással, a kiöntő fogóján kis pattogzással.
11639.

44 000 HUF
119,24
137,50

11640.

36 000 HUF
97,56
112,50

11641.

24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi Pheasant, Bird and Insect mintás kínálótál, jelzett kopott, karcos, d: 30 cm
11642.

8 000 HUF

Herendi dísztál, rajta kézzel festett alföldi falusi életkép ivó ökrökkel, malommal, anya gyermekével, jelzett, hibátlan, "Schön K. 1947" felirattal, d: 30,5 cm
11643.

50 000 HUF
135,50
156,25

11644.

30 000 HUF
81,30
93,75

11645.

360 000 HUF
975,61
1 125,00

11646.

550 000 HUF
1 490,51
1 718,75

Herendi Indiai kosár rust mintás kaspó, jelzett, hibátlan, d:18,5 cm, m: 13,5 cm
11647.

20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi litofán tányér, csikós jelenettel, jelzés nélkül, hibátlan, d: 15,5 cm, dobozában.
11648.

2 600 HUF
7,05

Herendi Tertia laposváza. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
11649.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF