Number of items: 382

Zsolnay pillangó mintás hat személyes 34 darabos étkészlet, kiegészítőkkel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11744.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
240 000 HUF
648,65
705,88
Minimum bid:
240 000 HUF
Hollóházi Erika mintás 30 darabos étkészlet, jelzett, kopással.
11745.

Available for bidding
80 000 HUF
216,22
235,29
Minimum bid:
80 000 HUF
11746.

Available for bidding
170 000 HUF
459,46
500,00
Minimum bid:
170 000 HUF
Herendi Gödöllő mintás fedeles váza. Jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11747.

Available for bidding
60 000 HUF
162,16
176,47
Minimum bid:
60 000 HUF
Zsolnay Főnix mintás kínáló. Kézzel festett, jelzett, tervező: Szabó Kinga, hibátlan, d: 25,5 cm, m: 7 cm
11748.

Available for bidding
20 000 HUF
54,05
58,82
Minimum bid:
22 000 HUF
Zsolnay Főnix mintás kínáló. Kézzel festett, jelzett, tervező: Szabó Kinga, hibátlan, d: 21,5 cm, m: 6,5 cm
11749.

Available for bidding
18 000 HUF
48,65
52,94
Minimum bid:
18 000 HUF
Zsolnay Főnix mintás dísztál. Kézzel festett, jelzett, tervező: Szabó Kinga, hibátlan, d: 23,5 cm
11750.

Available for bidding
16 000 HUF
43,24
47,06
Minimum bid:
17 000 HUF
Zsolnay díszváza. Formaterv: Kovács István, konstruktív dekorral, cca 1950/60. Jelzett: pajzspecsét, hibátlan, m: 41,5 cm. Ritka!
11751.

Available for bidding
440 000 HUF
1 189,19
1 294,12
Minimum bid:
440 000 HUF
11752.

Available for bidding
180 000 HUF
486,49
529,41
Minimum bid:
180 000 HUF
11753.

Available for bidding
180 000 HUF
486,49
529,41
Minimum bid:
180 000 HUF
11754.

Available for bidding
120 000 HUF
324,32
352,94
Minimum bid:
120 000 HUF
11755.

Available for bidding
120 000 HUF
324,32
352,94
Minimum bid:
120 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 470

Viewing: 15-18 July

Item pickup: from 22 July

Deadline for payment: 2 August

Pay-off: from 7 August

  Events