Books: Technics

Number of items: 42

20400.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
  Add to cart
  Remove
20401.

Available
2 000 HUF
  Add to cart
  Remove
20402.

Available
2 000 HUF
  Add to cart
  Remove
Ikarus 260.46 és 280.49 típusú autóbuszok kezelési és karbantartási utasítása. Bp., 1992, Ikarus Járműgyártó Rt. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 150 példányban.
20403.

6 000 HUF
Hammer price:
7 500 HUF
Zaporozsec ZAZ 966 és ZAZ 968 típusú személygépkocsik javítási kézikönyve. Szerk.: Dávid Lajosné. Bp., 1975, Autófenntartó Ipari Tröszt - Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 376 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, foltos, a könyvtesttől részben elvált borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Megjelent 1050 példányban.
20404.

Available
5 000 HUF
  Add to cart
  Remove
Békési László: Kávéfőzés-kávéfőzőgépek. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé koszos, sérült borítóval. Megjelent 3100 példányban.
20405.

4 000 HUF
Hammer price:
7 500 HUF
Medveczky Balázsné - Pák György: Autóvásárlók kézikönyve. Bp., 1971, Merkur. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20406.

3 000 HUF
Hammer price:
7 000 HUF
Atomenergia, radiológia, energetika témájú könyvek és kiadványok, össz. 18 db. Közte kis példányszámúak (250-500 pld.) Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
20407.

Available
3 000 HUF
  Add to cart
  Remove
Az Országos Műszaki Könyvtár jubileumi évkönyve. (Dedikált.) Budapest, 1958. Országos Műszaki Könyvtár (Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat). 274 p. Összesen 600 példányban készült könyvtári évkönyv dedikált példánya: ,,Baráti tisztelettel Vincze Istvánnak Szabolcska Ferenc. Az 1883-ban létesített - ma is létező - műszaki gyűjtőkörű országos szakkönyvtár története, a történeti rész után szaktanulmányok. A tanulmányi részben egyebek mellett a szabadalmi jog áttekintése, majd erre való tekintettel a hazai szedőgéptechnikát forradalmasító és egyéb találmányokért felelős Kliegl József műszaki feltaláló méltató életrajza. Poss.: Vincze István. [Vincze István (1922-1982) néprajztudós, 1955-től a Néprajzi Múzeum munkatársa, 1980-től osztályvezetője. Főként szőlészet- és borászattörténettel foglalkozott.] Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
20408.

Az Országos Műszaki Könyvtár jubileumi évkönyve. (Dedikált.) Budapest, 1958. Országos Műszaki Könyvtár (Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat). 274 p. Összesen 600 példányban készült könyvtári évkönyv dedikált példánya: ,,Baráti tisztelettel Vincze Istvánnak Szabolcska Ferenc". Az 1883-ban létesített - ma is létező - műszaki gyűjtőkörű országos szakkönyvtár története, a történeti rész után szaktanulmányok. A tanulmányi részben egyebek mellett a szabadalmi jog áttekintése, majd erre való tekintettel a hazai szedőgéptechnikát forradalmasító és egyéb találmányokért felelős Kliegl József műszaki feltaláló méltató életrajza. Poss.: Vincze István. [Vincze István (1922-1982) néprajztudós, 1955-től a Néprajzi Múzeum munkatársa, 1980-től osztályvezetője. Főként szőlészet- és borászattörténettel foglalkozott.] Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.

Available
4 000 HUF
  Add to cart
  Remove
Zimonyi Ferenc: Hajósegédgépek. 1968, írógéppel írt tananyag, nyomtatott ábrafüzettel, műbőr mappában.
20409.

3 000 HUF
Hammer price:
3 000 HUF
Dr. Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1979. Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói keménykötés, átlátszó nylon-védőborítóval. Szép, újszerű állapotban. Dr. Miklós Gara: Printing encyclopedia. Budapest 1979. Technical Publishing House. The book has many colorful pictures and appendices. Full canvas binding, with nylon protective cover. In very fine condition.
20410.

1 000 HUF
Hammer price:
1 000 HUF
20411.

1 400 HUF
Hammer price:
1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 470

Viewing: 15-18 July

Item pickup: from 22 July

Deadline for payment: 2 August

Pay-off: from 7 August

  Events