Books: Tales

Number of items: 49

Selma Lagerlöf: Csodálatos utazás. (Nils Holgersson.) Ford.: Kállay Miklós. Róna Emy rajzaival. Bp.,[1949], Athenaeum, 448+2 p. + 2 (színes képtáblák) t. Oldalszámozáson belül szövegközi és egész oldalas grafikákkal gazdagon illusztrált kötet. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.
20675.

8 000 HUF
Hammer price:
8 000 HUF
Forrás könyvkiadó mesekönyv sorozata 5 kötete:   Ezeregyéjszaka. Bp,[1935], Tolnai, 124+4 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, Forrás Rt.-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, egy lap szélén sérüléssel.;   Nagyanyó meséi. Ford.: Győry Ilona. Bp,[1935], Tolnai, 120 p. Szövegközti fekete-fehér rajzokkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, Forrás Rt-kötés, kissé kopott borítóval, foltos.;   Csitri Erzsi és egyéb elbeszélések. Átdolgozta: Győri Ilona. Bp.,[1942], Tolnai, 125+3 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. A borító K. Sávely Dezső (1868-1938) festőművész munkája. Kiadói félvászon-kötés, Forrás Rt.-kötés, kissé kopott borítóval, foltos.   Bechstein meséi. Ford.: Dávid Margit. Bp.,[1935],Forrás, 122+6 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. A borító K. Sávely Dezső (1868-1938) festőművész munkája. Kiadói kartonált papírkötés, Forrás Rt-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos.;   Hauff meséi. Ford.: Dávid Margit. Bp,[1935], Tolnai, 122+6 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, Forrás Rt-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, javított kötéssel, foltos.;
20676.

10 000 HUF
27,03
29,41
Hammer price:
10 000 HUF
Móra Ferenc: Dióbél királyfi és társai. (Az első táblán: Öreg diófák alatt). Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1934, Révai, 122+1 p. Újabb, átdolgozott kiadás. A borító Byssz Róbert munkája. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
20677.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 400 HUF
  Add to cart
  Remove
Grimm, Albert Ludwig: Märchen der Tausend und Einen Nacht für fie Jugend. Leipzig, Gebhardts Verlag. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc szakadt, egy-két lapon szakadás, kopottas állapotban.
20678.

Grimm, Albert Ludwig: Märchen der Tausend und Einen Nacht für fie Jugend. Leipzig, Gebhardt's Verlag. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc szakadt, egy-két lapon szakadás, kopottas állapotban.

3 800 HUF
10,27
11,18
Hammer price:
3 800 HUF
Petőfi Sándor: János vitéz. Magyar Kincsek I. Magyarkuti Béla rajzaival. Bp., Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, viseltes állapotban.
20679.

3 000 HUF
Hammer price:
3 000 HUF
Csendes Anna: Kirakós Mesekönyvek I. Kiraki-kaland boldogországban. Mallász Gitta rajzaival. Bp., én., Szikra-ny., 16 sztl. lev. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kopott borítókkal, a táblákon a papírborítás levált, a hátsó szennylap a hátsó táblához ragadt.
20680.

4 800 HUF
12,97
14,12
Hammer price:
4 800 HUF
Gaal Mózes: Achilles haragja. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1927, Singer és Wolfner (Hornyánszky-ny.), 1 (színes) t.+ 99+(3) p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
20681.

Available
2 000 HUF
  Add to cart
  Remove
Híres mesék mesedoboz. 1-5 füzet. Saint-Antoine, 1993, Tormont. Kiadói papírmappában, kiadói papírkötések, kissé kopott borítókkal.
20682.

Available
3 600 HUF
9,73
10,59
  Add to cart
  Remove
The Brothers Grimm Cinderella. Illustrated by Zsuzsa Füzesi. Adapted by Judith Sollosy. Bp., én., Forma-Art. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20683.

Available
2 800 HUF
7,57
8,24
  Add to cart
  Remove
Amicis, Emondé de: Szív a gyermekek számára. Ford.: Radó Antal. Bp.,én., Franklin. Nyolcadik, teljes magyar kiadás. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20684.

Available
2 800 HUF
7,57
8,24
  Add to cart
  Remove
20685.

Available
3 800 HUF
10,27
11,18
  Add to cart
  Remove
Nagyapó mesefája. Bukarest, 1971, Ion Creanga Könyvkiadó. Félvászon kötés, gerinc szakadt, ajándékozási sorokkal, viseltes állapotban.
20686.

Available
4 000 HUF
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 470

Viewing: 15-18 July

Item pickup: from 22 July

Deadline for payment: 2 August

Pay-off: from 7 August

  Events