Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 30

Pluhár István: A berlini olimpia. Az 1936. évi berlini olimpia története - 400 képpel. - Dr. Kelemen Kornél előszavával. Szerk.: Dr. Marjay Frigyes. Bp., 1936, Athenaeum. Rengeteg érdekes fotóval. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban
19200.

12 000 HUF
32,43
35,29
Hammer price:
12 000 HUF
Jones, Bruce: A Forma-1 enciklopédiája. Nigel Mansell előszavával. Bp., 2005, Ventus Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19201.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
18 000 HUF
48,65
52,94
  Add to cart
  Remove
19202.

Available
3 600 HUF
9,73
10,59
  Add to cart
  Remove
Ryan Giggs - Joe Lovejoy: Giggs. The Autobiography. London, 2005, Penguin Books. Első kiadás. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban, tanúsítvánnyal. / First edition. In English language. Hardcover, with dust jacket, in good condition, with certificate.
19203.

Available
6 500 HUF
17,57
19,12
  Add to cart
  Remove
Paul Scholes - Ivan Ponting: Scholes. My Story. (Aláírt könyv, tanúsítvánnyal). London, 2011, Simon & Schuster. Első kiadás. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Paul Scholes (1974- ) angol labdarúgó, edző által aláírt példány. / First edition. In English language. Hardcover, with dust jacket, in good condition. Signed by Paul Scholes (1974- ) English footballer, coach, with certificate.
19204.

Available
6 000 HUF
  Add to cart
  Remove
A Magyar Evezős Szövetség évkönyve. Annuaire de la Fédération Hongroise dAviron. 1945-47. Összeáll.: Dr. Nagy Gábor. Bp., é.n., Révai-ny., 1 t.+ 91+(1) p. Kiadói papírkötés, széteső, rossz állapotban.
19205.

A Magyar Evezős Szövetség évkönyve. Annuaire de la Fédération Hongroise d'Aviron. 1945-47. Összeáll.: Dr. Nagy Gábor. Bp., é.n., Révai-ny., 1 t.+ 91+(1) p. Kiadói papírkötés, széteső, rossz állapotban.

3 000 HUF
Hammer price:
3 000 HUF
Orlando Duarte - Alex Bellos: Pelé. Önéletrajz. 2010, GABO. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19206.

Available
2 800 HUF
7,57
8,24
  Add to cart
  Remove
1960-1961 Magyar Sakkélet folyóirat két teljes évfolyama (10-11. évf., 1-12. sz.) egybekötve, félvászon-kötésben
19207.

Available
1 400 HUF
  Add to cart
  Remove
19208.

1 200 HUF
Hammer price:
1 200 HUF
Csillag Péter: Ady stoplisban. A szerző, Csillag Péter (1983-) író, újságíró, történész által DEDIKÁLT példány! Klasszikus magyar írók futballról. [Bp.], 2019, Jaffa. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19209.

3 800 HUF
10,27
11,18
Hammer price:
4 200 HUF
Zöld Ferenc:  Tűnődés egy arckép előtt. (Cleveland), 1971. Magyar Sporthíradó (Classic Printing Coproration). 58 + [2] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Áginak - és Jóskánk emlékének - küldöm barátsággal egy elsüllyedt világról, elhalt barátainkról szóló írásomat. Feri, Claremont, California, USA. 1971. január hó. Zöld Ferenc (1904-2004) vívómester, jogtanácsos, az 1948-as londoni olimpián a vívóválogatott vezetője, 1956-ban Nyugatra távozott. Petschauer Attila olimpiai érmes vívómesterről, személyes ismerőséről írt pályaképe tisztázni kívánja a tragikus sorsú vívó életének néhány részletét. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban. Jó példány.
19210.

Zöld Ferenc: Tűnődés egy arckép előtt. (Cleveland), 1971. Magyar Sporthíradó (Classic Printing Coproration). 58 + [2] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Áginak - és Jóskánk emlékének - küldöm barátsággal egy elsüllyedt világról, elhalt barátainkról szóló írásomat. Feri, Claremont, California, USA. 1971. január hó". Zöld Ferenc (1904-2004) vívómester, jogtanácsos, az 1948-as londoni olimpián a vívóválogatott vezetője, 1956-ban Nyugatra távozott. Petschauer Attila olimpiai érmes vívómesterről, személyes ismerőséről írt pályaképe tisztázni kívánja a tragikus sorsú vívó életének néhány részletét. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban. Jó példány.

4 000 HUF
Hammer price:
5 500 HUF
Curry, Manfred: Versenytaktika kérdés-felelet. Magyar nyelvre átdolgozta Papp László és Szemes György. Budapest, 1952. (Nyomda nélkül). 92 (helyesen 93) t. Harántfolio. Egyetlen magyar kiadás. A vitorlásversenyek taktikai kézikönyve, minden táblán a hajózási ábrák alatt értelmező szöveggel, megoldókulcs nélkül. Manfred Curry (1899-1953) amerikai orvos, feltaláló és vitorlázó az 1930-as évek ünnepelt vitorlás versenyzője, illetve taktikai kézikönyvek szerzője volt. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban, a hátsó fedőborítón halvány foltossággal. Ritka.
19211.

Available
3 200 HUF
8,65
9,41
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 470

Viewing: 15-18 July

Item pickup: from 22 July

Deadline for payment: 2 August

Pay-off: from 7 August

  Events