Books: Other languages

Number of items: 31

20630.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
22 000 HUF
59,46
64,71
  Add to cart
  Remove
Gruber, Gregor: Lehrsystem einer allgemeinen Diplomatik vorzüglich für Oesterreich und Deutschland in zween Theile. I. oder theoretischer Theil. Wien, 1783. Joh. Paul. Krauß, 344p. + (32) p. + 4 kih tábla Korabeli, enyhén kopott kartonált papírkötésben
20631.

Available
16 000 HUF
43,24
47,06
  Add to cart
  Remove
20632.

Available
18 000 HUF
48,65
52,94
  Add to cart
  Remove
P[ublius] Ovidius Naso: P. Ovidii Nasonis Opera Omnia. Tomus I-II. Accedit chrestomathia historiam, poeticam, geographiam, et cuiusuis generis antiquitates strictim ac dilvicide exponens, curante Joanne Petro Millero. [Egybekötve.] Berolini [Berlin], 1757, Sumptibus A. Havde et I. C. Speneri, 9 sztl. lev.+307+2+354 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a hátsó tábla sérült, benne ceruzás bejegyzésekkel, firkákkal, 3 lap kijár (305/306,307, valamint a 2. kötet címlapja) = hiányzó lappal?
20633.

Available
12 000 HUF
32,43
35,29
  Add to cart
  Remove
[Alexandre - Jacques Du Coudray]: Wichtige und historische Anekdoten von einer sehr hohen reisenden Standesperson während ihres Aufenthaltes in Paris. Leipzig, 1777, Carl Friedrich Schneidern, 128 p. Német nyelven. Átkötött modern kartonált papírkötés.
20634.

Available
10 000 HUF
27,03
29,41
  Add to cart
  Remove
Hunter S. Thompson: Hey Rube. New York & London, 2004, Simon and Schuster, 246p. Kiadói kartonált keménykötés, papír védőborítóval, Első kiadás!  A gonzó újságírás atyjának összegyűjtött írásai politikáról, sportról, egyébről.
20635.

Available
10 000 HUF
27,03
29,41
  Add to cart
  Remove
Hunter S. Thompson:  Better Than Sex-Confessions of a Political Junkie New York, 2005. Picador. Kiadói papírkötésben 246p.  A gonzó újságírás atyjának összegyűjtött írásai politikáról
20636.

Available
2 000 HUF
  Add to cart
  Remove
20637.

Available
3 200 HUF
8,65
9,41
  Add to cart
  Remove
Mühlbach, Luise: Napoleon in Deutschland 1-4. köt. L. Mühlbachs ausgewählte Werke. Illustrierte Ausgabel. Berlin, 1868, Otto Janke. Német nyelven. Egészoldalas képtáblákkal. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, részben foxing foltos lapokkal.
20638.

Mühlbach, Luise: Napoleon in Deutschland 1-4. köt. L. Mühlbach's ausgewählte Werke. Illustrierte Ausgabel. Berlin, 1868, Otto Janke. Német nyelven. Egészoldalas képtáblákkal. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, részben foxing foltos lapokkal.

Available
10 000 HUF
27,03
29,41
  Add to cart
  Remove
Samuel Clarkii (szerk.:) Homerou hapanta h.e. Homeri opera omnia I.-V. kötet. Lipsiae, 1824. Libraria Weidmannia : G. Reimer, 573 + 611 + 528 + 528 + 478 p. Kiadói papírkötésben, aranyozott gerinccel.
20639.

8 000 HUF
Hammer price:
13 000 HUF
Thomas Moore: The Loves of the Angels. Hozzákötve: Irish Melodies. Nurnberg - New York, é.n., Frederick Campe and Co, 70+3-130 p. Angol nyelven. Kartonált papírkötésben, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, foltos lapokkal, a 2. rész címlaphiánnyal, ex libris-szel: Ex Libris Wolff Bözsi.
20640.

6 000 HUF
13
Hammer price:
12 000 HUF
E.Jean Carrol: Hunter: The Strange and Savage Life of Hunter S. Thompson. New York, 1993. Dutton. 341 p + egészoldalas fényképek. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
20641.

Available
6 000 HUF
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 470

Viewing: 15-18 July

Item pickup: from 22 July

Deadline for payment: 2 August

Pay-off: from 7 August

  Events