Books: Architecture, Art

Number of items: 397

19698.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
19 000 HUF
51,35
55,88
  Add to cart
  Remove
1973-2018 Ars Decorativa 1-31. köt. Az Iparművészeti Múzeum és a Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeum évkönyve. Majd Iparművészeti Múzeum évkönyve. A 31. kötetig (2018-ig) teljes, folytatólagos. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötések, kopott borítókkal, egy kötet szétvált kötéssel, régi intézményi bélyegzésekkel.
19699.

Available
40 000 HUF
108,11
117,65
  Add to cart
  Remove
Wehner Tibor: Tapló. Kíméletlen Művészeti Napló 1996-2006! A szerző, Wehner Tibor (1948-) művészettörténész, író által DEDIKÁLT példány (Kernács Gabriellának?). Bp., 2013, Enciklopédia. 717 p. Kiadói papírkötés, gerinc éle kissé kopott.
19700.

Available
20 000 HUF
54,05
58,82
  Add to cart
  Remove
Kőszeghy Elemér: Magyarországi ötvösjegyek a középkortól 1867-ig. [Bp., 2007.], Kiss József Könyvkiadó. Az 1936-os kiadás reprint kiadása. Magyar-német kétnyelvű kötet. 2043 ötvösjeggyel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. /   Elemér Kőszeghy: Hungarian Goldsmiths Marks from the Middle Ages to 1867. The József Kiss Publishers Reprint Edition, 2007. Hungarian-german bilingual book with paper protective cover,.
19701.

Kőszeghy Elemér: Magyarországi ötvösjegyek a középkortól 1867-ig. [Bp., 2007.], Kiss József Könyvkiadó. Az 1936-os kiadás reprint kiadása. Magyar-német kétnyelvű kötet. 2043 ötvösjeggyel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. / Elemér Kőszeghy: Hungarian Goldsmith's Marks from the Middle Ages to 1867. The József Kiss Publisher's Reprint Edition, 2007. Hungarian-german bilingual book with paper protective cover,.

Available
16 000 HUF
43,24
47,06
  Add to cart
  Remove
Wahorn András: Képek a vágyak és szenvedélyek világából. Kísérő szöveg: Keserű Katalin, fe Lugossy László, Wehner Tibor. Bp., 1991, Dovin, Markó Ida, ifj. Vasilescu János. 202 p. Képekkel gazdagon illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karton dísztokban.
19702.

Available
18 000 HUF
48,65
52,94
  Add to cart
  Remove
Bunta Magda: Az erdélyi habán kerámia. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19703.

15 000 HUF
40,54
44,12
Hammer price:
18 000 HUF
Reigl Judit. Volume 1. Szerk.: Makláry Kálmán. Bp., 2010, Kálmán Makláry Fine Arts. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol, francia és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19704.

Available
15 000 HUF
40,54
44,12
  Add to cart
  Remove
Rippl-Rónai József gyűjteményes kiállítása. József Rippl-Rónais Collected Works. Szerk.: Nagy Ildikó, Bernáth Mária. Bp.,1998, Magyar Nemzeti Galéria. Magyar, angol nyelven. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Ritka!
19705.

Available
15 000 HUF
40,54
44,12
  Add to cart
  Remove
Virág Judit - Törő István: A magyar festészet rejtőzködő csodái I. köt. Válogatás magyar magángyűjteményekből. 1853-1919. Bp., 2004, Mű-Terem Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19706.

Available
15 000 HUF
40,54
44,12
  Add to cart
  Remove
Virág Judit - Törő István: A magyar festészet rejtőzködő csodái II. köt. Válogatás magyar magángyűjteményekből. 1920-1984. Bp., 2005., Mű-Terem Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19707.

Available
15 000 HUF
40,54
44,12
  Add to cart
  Remove
Roswell Angier: ... A Kind of Life. Conversations in the Combat Zone by - -. Danbury,1976,Addison House,130 p. Első kiadás. Angol nyelven. Rendkívül gazdag fekete-fehér részben erotikus képanyaggal illusztrált. Roswell Angier (1940-2023) amerikai fotóművész. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
19708.

Roswell Angier: "... A Kind of Life." Conversations in the Combat Zone by - -. Danbury,1976,Addison House,130 p. Első kiadás. Angol nyelven. Rendkívül gazdag fekete-fehér részben erotikus képanyaggal illusztrált. Roswell Angier (1940-2023) amerikai fotóművész. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

15 000 HUF
40,54
44,12
Hammer price:
15 000 HUF
Gergely Mariann: Kádár Béla (1877-1956.) Melankolikus utazás. Bp., 2002, Mű-Terem Galéria. Gazdag képanyaggal, közte Kádár Béla munkáinak reprodukcióival és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Ritka!
19709.

Available
14 000 HUF
37,84
41,18
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 470

Viewing: 15-18 July

Item pickup: from 22 July

Deadline for payment: 2 August

Pay-off: from 7 August

  Events