Number of items: 380

Herendi Ming mintás kínai tök alakú kézzel festett, áttört asztali lámpa. Jelzett, minimális kopással, m: 60 cm
11695.

100 000 HUF
270,27
294,12
11696.

600 000 HUF
1 621,62
1 764,71
11697.

70 000 HUF
189,19
205,88
Antik kínai halfigurás bambuszváza. cca 1860-1875, Tongzhi korszak, Qing dinasztia, jelzett, hibátlan, d: 11 cm, m: 26,5 cm
11698.

90 000 HUF
243,24
264,71
11699.

80 000 HUF
216,22
235,29
11700.

60 000 HUF
162,16
176,47
Zsolnay búzavirág mintás 6 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan (mázrepedezéssel), teljes.
11701.

60 000 HUF
162,16
176,47
Zsolnay Pompadour mintás kávés készlet, teljes, jelzett, hibátlan.
11702.

40 000 HUF
108,11
117,65
Herendi Brazil sárgarigó. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 21 cm
11703.

24 000 HUF
64,86
70,59
11704.

26 000 HUF
70,27
76,47
11705.

26 000 HUF
70,27
76,47
S.S. Belle of Dunkerque angol gőzhajóról származó fajansz tálaló tál. A hajó emblémájával. Máz alatti kék festéssel, formaszámmal, hibátlan. 44x35 cm / An earthenware serving bowl from the S.S. Belle of Dunkerque steamship. With the ships emblem. With underglaze blue painting, model number, flawless. 44x35 cm
11707.

55 000 HUF
148,65
161,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 469
Viewing: 1-4 July
Item pickup from 8 July
Deadline for payment: 19 July
Pay-off from 24 July

  Events