Number of items: 950

Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér I., 1980. Ofszetfesték, karton, jelzett. 88x66 cm. Reprodukálva: Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejéről. Bp., 2015., Galéria Neon (oldalszám nélkül) Üvegezett fakeretben. / Tamás Hencze (1938-2018): Rectangular space I. Offset paint on paper, signed, 88x66 cm. Reproduced in the book: Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejéről. Bp., 2015., Galéria Neon. Framed.
10000.

1 300 000 HUF
3 513,51
3 823,53
10001.

1 200 000 HUF
3 243,24
3 529,41
10002.

340 000 HUF
918,92
1 000,00
10003.

800 000 HUF
2 162,16
2 352,94
10004.

200 000 HUF
540,54
588,24
10005.

420 000 HUF
1 135,14
1 235,29
10006.

320 000 HUF
864,86
941,18
10007.

200 000 HUF
540,54
588,24
Szikora Tamás (1943-2012): Doboz, 1997. Olaj, ceruza, kollázs, fa, jelezve jobbra lent. 72x42 cm.
10008.

180 000 HUF
486,49
529,41
Konok Tamás (1930-2020): Konstruktív kompozíció (sine loco et anno), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 53/60. Plexiüvegezett keretben. 30×30 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: 53/60. Framed.
10009.

150 000 HUF
405,41
441,18
Fajó János (1937-2018): Vonaltól a struktúráig II. szitanyomat, karton 1975. Szitanyomat, karton. Jelezve balra lent: Fajó 75. Két sarkán kopással, hátoldalán autográf felirattal és pecséttel jelezve 29x29 cm
10010.

65 000 HUF
175,68
191,18
10011.

400 000 HUF
1 081,08
1 176,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 469
Viewing: 1-4 July
Item pickup from 8 July
Deadline for payment: 19 July
Pay-off from 24 July

  Events