Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 329

?? Kaufmann, Adolf (1848-1916): Kosfej. Olaj, vászon, a kereten autográf? felirattal. Dekoratív, kissé sérült kerteben. MNG bírálat 17x14 cm
10964.

100 000 HUF
270,27
294,12
Ismeretlen festő: Hölgy fehér ruhában. Olaj, karton. XX. sz. eleje. Jelzés nélkül. Bal alsó sarkában kissé sérült. 40x50,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10965.

100 000 HUF
270,27
294,12
Azonosítatlan jelzéssel XIX. sz. közepe. Ferenc József császár, kíséretével. Akvarell, papír. Sérüléssel. 25x37 cm Üvegezett kerteben
10966.

70 000 HUF
189,19
205,88
Jelzés nélkül, feltehetően XVIII. sz. második fele-XIX. sz. első fele: Gonzaga Szent Alajos puttóval. Akvarell, papír. Kissé sérült. Antik, kissé deformált réz keretben. 31x26 cm
10967.

24 000 HUF
64,86
70,59
Jelzés nélkül, feltehetően magyar festő, XX. sz. eleje: Fekvő női akt. Olaj, vászon, sérült. 72x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10968.

28 000 HUF
75,68
82,35
10969.

12 000 HUF
32,43
35,29
10970.

65 000 HUF
175,68
191,18
10971.

32 000 HUF
86,49
94,12
Olvashatatlan jelzéssel: A romos Budapest látképe a felrobbantott hidakkal, 1945 körül. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. 19x29 cm.
10972.

20 000 HUF
54,05
58,82
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), 1900 körül működött festő: Lámpafénynél. Olaj, vászon, restaurált, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 36x30 cm
10973.

40 000 HUF
108,11
117,65
Olvashatatlan (S. L. ?) jelzéssel a hátoldalán, francia alkotó: Gesztusok, 2020. Olaj, vászon. 80x60 cm
10974.

65 000 HUF
175,68
191,18
Olvashatatlan jelzéssel: Op-art kompozíció, 1971. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Apró sérülésekkel. 41x27 cm
10975.

24 000 HUF
64,86
70,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 469
Viewing: 1-4 July
Item pickup from 8 July
Deadline for payment: 19 July
Pay-off from 24 July

  Events