Ex libris - small-graphics

Number of items: 32

11294.

6 000 HUF
11295.

3 000 HUF
Wahorn András (1953-): Erotikus ex libris pár. Szitanyomat, merített papír. Jelzett a nyomaton 5x5 cm
11296.

6 000 HUF
Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris Haranghy Judit ofszet, papír 9,5x7,5 cm könyvben: Brandauer, Kuno,: Ostmark Fibel. Trachten der Gaue der Ostmark. Farbfotos von Aristide Tschebull.  Bruckmann, 1940. München,
11297.

1 800 HUF
P.I. jelzéssel (Prihoda István?): Ex libris Margit Szekely. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, lap széle foltos. 9x6 cm.
11298.

1 200 HUF
Jelzés nélkül: Ex libris Schrötter Magda. Rézkarc, papír, foltos. 14x10 cm.
11299.

1 200 HUF
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): BUÉK 2003, szép karácsonyt, Szász Mara és Sándor. Fametszet, papír, jelzett, 13x9 cm
11300.

2 000 HUF
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Szürkemarha, ló, szőlő (cím nélkül). Rézkarc, merített papír, jelzett, 11x8 cm
11301.

2 000 HUF
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Szentesi Flórián. Fametszet, papír, jelzett, 14x9,5 cm
11302.

2 000 HUF
Jelzés nélkül: Bartóky Villa, Cigale-Lussin, linó, papír, hajtott, 17,5×12,5 cm
11303.

1 400 HUF
Márton Lajos (1891-1953): Reisinger Jenő cserkészkönyvtárából, 1928. (Cserkész témájú ex libris). Klisé, papír, 18,5x15,5 cm
11304.

2 000 HUF
11305.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 469
Viewing: 1-4 July
Item pickup from 8 July
Deadline for payment: 19 July
Pay-off from 24 July

  Events