Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 109

Berán Lajos (1882-1943.) 1930. MAGYAR ATHLETIKAI CLUB MOTORSPORT OSZTÁLY bronz díjplakett II. Országos Hősök Emlékversenye 1930 (55x71mm) T:XF ph.
32010.

Berán Lajos (1882-1943.) 1930. "MAGYAR ATHLETIKAI CLUB MOTORSPORT OSZTÁLY" bronz díjplakett "II. Országos Hősök Emlékversenye 1930" (55x71mm) T:XF ph.

8 000 HUF
Berán Lajos (1883-1943) 1930. Magyar Sí Szövetség sí díjplakett 1930.II.9. HÖLGYVERSENY I. OSZT. I. DIJ gravírozással (50x70mm) T:AU
32011.

3 600 HUF
9,73
10,59
Berán Lajos (1883-1943) 1934. Magyar Sí Szövetség fém díjplakett hátoldalán Futócsapat bajnokság 1934. I. 28. gravírozással és Ludvig gyártói jelzéssel (51x71mm) T:XF patina
32012.

Berán Lajos (1883-1943) 1934. "Magyar Sí Szövetség" fém díjplakett hátoldalán "Futócsapat bajnokság 1934. I. 28." gravírozással és "Ludvig" gyártói jelzéssel (51x71mm) T:XF patina

1 800 HUF
Berán Lajos (1883-1943) 1936-1942. Magyar Sí Szövetség (2xklf) bronz és Al sí díjplakett, hátoldalukon gravírozással, az egyiken LUDVIG gyártói jelzéssel (61x70mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) 1926. (1942.) Magyar Sí Klub Al sí díjplakett, hátoldalán Kékes Kupa 1942. XI gravírozással (57x70mm) T:XF
32013.

5 500 HUF
14,86
16,18
Berán Lajos (1883-1943) 1939. Magyar Sí Szövetség bronz díjplakett hátoldalán 1939. III. 18-19. gravírozással és Ludvig BP gyártói jelzéssel (60x70mm) T:XF karc, ü.
32014.

2 400 HUF
Berán Nándor (1889-1965) 1943. Országos Magyar Kajak Szövetség ezüstözött bronz plakett, hátoldalon gravírozva 1943 BAJNOK K4 1000 és BUDAPEST DÖBRENTEI U 2 beütéssel T:XF
32015.

3 000 HUF
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete bronzozott emlékérem, hátoldalon A TENISZ TÖMEGSPORT KIFEJLESZTÉSÉRT 1949 gravírozással (120mm) T:XF kopott bronzozás
32016.

6 500 HUF
17,57
19,12
Exner Károly (1850-1919) 1931. Korcsolyázó sportérem füllel, szalag nélkül, S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár) gyártói és fémjellel, hátoldalán gravírozva (19,55g/0.800/36mm) T:AU,XF
32017.

Exner Károly (1850-1919) 1931. Korcsolyázó sportérem füllel, szalag nélkül, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói és fémjellel, hátoldalán gravírozva (19,55g/0.800/36mm) T:AU,XF

8 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest bronz emlékérem tokban (53mm) T:UNC patina
32018.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem tokban (53mm) T:UNC patina

1 400 HUF
Pincés Puder István (1907- ?) 1933. Budapest Sport Egyesület Jubiláris Érme - BSE 1913-1933 ezüstözött bronz díjplakett, Kovácsházy-serleg I. 1933 gravírozással, HP beütővel és Hawel Bp gyártói jelzéssel, eredeti, Hável Pál Budapest VII. Holló-ucca 15 gyártói tokban (42x57mm) T:AU patina, kis ph.
32019.

3 800 HUF
10,27
11,18
Reményi József (1887-1977) 1937. Budapesti Budai Torna Egylet 1869 bronz emlékplakett, hátoldalon 1937 gravírozással, LUDVIG gyártói jelzéssel (50x62mm) T:AU  HP 2210.
32020.

3 000 HUF
Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM zománcozott BSE címerrel, egyoldalas bronz motorsport emlékplakett (97x61mm) T:AU,XF patina
32021.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 469
Viewing: 1-4 July
Item pickup from 8 July
Deadline for payment: 19 July
Pay-off from 24 July

  Events