Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 170

~1884-1900. A M. O. Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme 25 éves szolgálat után hátoldalon jelzett Ag kitüntetés zománc nélkül, S.J.L. gyártói jelzéssel, nem eredeti, modern mellszalagon (~16,30g/0.750/37mm) T:AU,XF /  Hungary ~1884-1900. Service medal for the Hungarian National Firemans Alliance - 25 year hallmarked Ag decoration without enamel, with S.J.L. makers mark, with not original, modern ribbon (~16,30g/0.750/37mm) C:AU,XF
33663.

~1884-1900. "A M. O. Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme 25 éves szolgálat után" hátoldalon jelzett Ag kitüntetés zománc nélkül, "S.J.L." gyártói jelzéssel, nem eredeti, modern mellszalagon (~16,30g/0.750/37mm) T:AU,XF / Hungary ~1884-1900. "Service medal for the Hungarian National Fireman's Alliance - 25 year" hallmarked Ag decoration without enamel, with "S.J.L." maker's mark, with not original, modern ribbon (~16,30g/0.750/37mm) C:AU,XF

30 000 HUF
81,08
88,24
~1884. Magyar Országos Tűzoltó Szövetség / Szolgálati Érem 5 év után aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül (35mm) T:VF patina, karc
33664.

~1884. "Magyar Országos Tűzoltó Szövetség / Szolgálati Érem 5 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül (35mm) T:VF patina, karc

4 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST) bronz kitüntetés mellszalagon T:XF  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials bronze decoration with ribbon C:XF  NMK 250.
33665.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decoration with ribbon C:XF NMK 250.

8 000 HUF
~1900. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XX éves Szolgálati Érme ezüstözött bronz kitüntetés tűzoltósisakkal, nem eredeti mellszalagon T:AU kissé kopott ezüstözés
33666.

~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XX éves Szolgálati Érme" ezüstözött bronz kitüntetés tűzoltósisakkal, nem eredeti mellszalagon T:AU kissé kopott ezüstözés

12 000 HUF
32,43
35,29
~1900. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme bronz kitüntetés tűzoltósisakkal, nem eredeti mellszalagon T:AU kis patina
33667.

~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme" bronz kitüntetés tűzoltósisakkal, nem eredeti mellszalagon T:AU kis patina

12 000 HUF
32,43
35,29
~1900. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU patina
33668.

~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU patina

5 000 HUF
~1900. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme bronzozott Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:AU lekopott bronzozás
33669.

~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme" bronzozott Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:AU lekopott bronzozás

4 000 HUF
~1900. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül (17,75g/0.800/37mm) T:AU patina
33670.

~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül (17,75g/0.800/37mm) T:AU patina

20 000 HUF
54,05
58,82
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. FM. EHG. Friedrich Habsburg-Tescheni Frigyes főherceget ábrázoló aranyozott bronz jelvény. Szign.: Rudolf Ferdinand Marschall (32x42mm) T:AU lekopott aranyozás, patina
33671.

3 800 HUF
10,27
11,18
~1920. 25 részben zománcozott bronz dalosköri jelvény T:AU
33672.

~1920. "25" részben zománcozott bronz dalosköri jelvény T:AU

1 000 HUF
~1920. A Szociális Missziótársulat Asszonyszövetsége zománcozott bronz jelvény MORZSÁNYI J BUDAPEST ESKÜ UT 5 gyártói jelzéssel (22x22mm) T:XF
33673.

~1920. "A Szociális Missziótársulat Asszonyszövetsége" zománcozott bronz jelvény "MORZSÁNYI J BUDAPEST ESKÜ UT 5" gyártói jelzéssel (22x22mm) T:XF

10 000 HUF
27,03
29,41
1923. Debreczeni Czipész Iparosok Dalegylete zománcozott bronz jelvény (51x31mm) T:AU kis zománchiba
33674.

1923. "Debreczeni Czipész Iparosok Dalegylete" zománcozott bronz jelvény (51x31mm) T:AU kis zománchiba

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 469
Viewing: 1-4 July
Item pickup from 8 July
Deadline for payment: 19 July
Pay-off from 24 July

  Events