Jewellery and precious metal items

Number of items: 272

22000.

650 000 HUF
1 756,76
1 911,76
14K arany (Au) tiszti lánc, tisztilánc jelzett 30g 12 g
22001.

380 000 HUF
1 027,03
1 117,65
22002.

360 000 HUF
972,97
1 058,82
22003.

280 000 HUF
756,76
823,53
18K fehérarany gyűrű 14db gyémánttal (ca 0,7ct) és 3 db zafírral. Jelzett magyar fémjeles. dr: 3,32 g, m:58
22004.

240 000 HUF
648,65
705,88
22005.

180 000 HUF
486,49
529,41
22006.

190 000 HUF
513,51
558,82
22007.

180 000 HUF
486,49
529,41
22008.

150 000 HUF
405,41
441,18
Szecessziós ezüst (Ag) tálca, pereménél stilizált futó növényi mintával, jelzett, 41x23 cm, nettó: 785g
22009.

150 000 HUF
405,41
441,18
14K fehérarany gyűrű 028 ct opállal és gyémántokkal 0,3ct, jelzett, 1,96 g, m:57 tanúsítvánnyal
22010.

130 000 HUF
351,35
382,35
Szecessziós ezüst (Ag) tálca, pereménél stilizált futó növényi mintával, jelzett, 39x21 cm, nettó: 741g
22011.

140 000 HUF
378,38
411,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 469
Viewing: 1-4 July
Item pickup from 8 July
Deadline for payment: 19 July
Pay-off from 24 July

  Events