Books: Technics

Number of items: 43

Nagy László: Kalapgyártás. Szerk.: Horváth László. Bp.,1963, Gyapjúipari Dokumentációs Központ, 361 p. Szövegközti ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval, sérült kötéssel. Rendkívül ritka szakkönyv!
20440.

6 000 HUF
15,79
17,14
Ardos Frigyes: Nevelő és műkedvelő kézügyességi munkálatok könyvtára. Szerk.: - -. 1-5. füzet. Teljes sorozat!   1.: Az ékrovás (kristálymetszés). 71 szöveg közé nyomott ábrával és 10 mintalappal, 63+1 p.;  2.: Fafaragások és fémdomborítás. 100 szöveg közé nyomott ábrával és 7 mintalappal, 88 p.;   3.: Fa-beégetések és bársony-fényvasalás, égetés. 60 szöveg közé nyomott ábrával, 6 fekete és 2 színes nyomású mintalappal, 64 p.+ 2 t.;   4.: Batik munkálatok és bőrdomborítás. 70 szöveg közé nyomott ábrával és 6 mintalappal, 80 p. ;   5.: Kézügyességi segédmunkálatok és használatos fanemek, 88 p.;   Bp., 1911, Révai és Salamon. Kiadói papírkötések, az 1. füzet szakadt borítóval, a 3. kötet borítója gerincén kis szakadással, a 4. kötet borítója a gerincén szakadt és a könyvtest elvált a borítótól, az 5. kötet borítója a gerincén szakadt. A teljes sorozat együtt nagyon ritka!
20441.

16 000 HUF
42,11
45,71
Lehoczky Alfréd: A borsodi szénbányászat története I-III. Miskolc, 1965-1975. Borsodi és Ózdvidéki Szénbányászati Tröszt. 144p.;196p.;, 150p. Kiadói papírborítókkal.
20442.

8 000 HUF
21,05
22,86
20443.

6 000 HUF
15,79
17,14
A karosszériagyáros Uhri Imre története. Ikarus Story 1. Finta László tanulmánya 2003-2007. H.n., Szerző. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20444.

10 000 HUF
26,32
28,57
Litschauer Lajos: Mélyfúrás. Selmeczbánya, 1899. Joerges Ágost özv. és fia kiad. VII l. 169 p . /A magyar bányász-felőr kézi könyvtára 6. köt./ Kiadói egészvászon-kötésben
20445.

3 000 HUF
7,89
8,57
Litschauer Lajos: Fejtéstan. Különös tekintettel Magyarország bányászati viszonyaira. Selmeczbánya, 1900. Joerges Ágost özv. és fia kiad. VIII l. 150 l. /A magyar bányász-felőr kézi könyvtára 8. köt./ Kiadói egészvászon-kötésben kis kopással
20446.

3 000 HUF
7,89
8,57
Korompay János (szerk.): 100 éves a Csavaripari Vállalat. Bp., 1989, Mercurius. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
20447.

1 600 HUF
4,21
4,57
Berget Alfonz: Léghajózás és repülés. Ford.: Bogdánfy Ödön. Bp., 1911, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+291 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott
20448.

3 000 HUF
7,89
8,57
Kaltenbach Henrik - Lehoczky Béla: A sportrepülő könyve. Az orvosi részt Lehoczky Béla. Az egyik szerző, Lehoczky Béla által DEDIKÁLT példány! Kassa, 1942, "Wiko", 246+13 p.+1 (kihajtható táblázat) t. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
20449.

2 800 HUF
7,37
8,00
Skoda Fabia II. Auto-Reparaturanleitung Band 1313. Zug, 2012, Bucheli. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20450.

3 000 HUF
7,89
8,57
Bőr- és szőrmeipari kézikönyv. Szerk.: Serényi Ferenc. Bp., 1961, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopottsággal. Megjelent 1550 példányban.
20451.

3 200 HUF
8,42
9,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF