Books: Railways, locomotives

Number of items: 13

Vegyes vasúti könyvtétel, 4 db:   Általános utasítás a MÁV villamosított vonalainak üzemére. Bp., 1991, KÖZDOK. Kiadói nyl-kötés.;   Műszaki kocsiszolgálati utasítás. (13. melléklet.) Bp., 1981, KÖZDOK. Kiadói spirálkötés.;   Műszaki kocsiszolgálati utasítás. Bp., 1977, KÖZDOK. Kiadói nyl-kötés.;  Rakodási szabályok. Szabályzat a teherkocsik nemzetközi forgalomban történő kölcsönös használatára. II. kötet. Vonalosztályok. RIV II. melléklete és a Magyar Vasúti Árudíjszabás I. rész VI. melléklete. hn., 1973., KPM Vasúti Főosztály - KÖZDOK. Kiadói ny-kötés, foltos lapokkal.;
20497.

2 800 HUF
7,57
8,24
Bertalan Imre: Vasútépítés. I. kötet. Építő munkavezetők könyvtára. XXVIII-XXX. kötet. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács mesterek ipartestülete. Bp.,1911, Ifj. Nágel Ottó, (Stephaneum-ny.), 216 p. Szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon-kötésben
20498.

4 000 HUF
Vasúti hidak a Debreceni Igazgatóság területén. Szerk.: Hajós Bence, Vörös József. Debrecen, 2003, Vasúti Hidak Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20499.

3 600 HUF
9,73
10,59
Magyar Államvasutak F. 1. sz. Jelzési utasítás. Hatálybalépés időpontja: 1983. V. 28. Bp., 1982, KÖZDOK. Kiadói nyl-kötés.
20500.

3 000 HUF
Vasúthistória évkönyv 1997. Szerk.: Mezei István. Bp., 1997, Közdok. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20501.

2 000 HUF
Vasúthistória évkönyv 1994. Főszerk.: Dr. Kerkápoly Endre. Szerk.: Mezei István. Bp., 1994, MÁV. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kissé dohos kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, néhol foltos lapokkal.
20502.

1 600 HUF
Szörényi József: Kév-Metró. Budapesti Metró-építés grafikában. 10 darab grafika mappában. Bp., 1975, KÉV. a szerző által DEDIKÁLT.
20503.

2 000 HUF
A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Kiadói sérült egészvászon-kötésben, kijáró lapokkal.
20504.

1 000 HUF
Százéves a MÁV szegedi igazgatósága. Fejezetek a Vasútigazgatóság történetéből. 1888-1988. Bp.-Szeged, 1988, Közlekedési Múzeum-Vasútigazgatóság. Kiadói egészvászon-kötés
20505.

1 000 HUF
Kubinszky Mihály, Gombár György: Bahnhöfe in Ungarn. Ihre Architektur und Geschichte 1846-1988. (Vasútállomások Magyarországon. Épületek 1846-1988.) Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven.
20506.

1 000 HUF
30
A vasúti tisztképzés száz éve. 1887-1987. MÁV Tisztképző és Továbbképző Intézet. Szerk.: Dr. Czére Béla. Bp., 1987, KÖZDOK. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.
20507.

1 200 HUF
20508.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 469
Viewing: 1-4 July
Item pickup from 8 July
Deadline for payment: 19 July
Pay-off from 24 July

  Events