Books: Other languages

Number of items: 45

Tomasini, Jac[opo] Philippo (1597-1654) De tesseris hospitalitatis. Liber singularis, in quo hospitii universum, apud veteres potissimum expenditur. Amstelodami, 1670. Andrea Frisius. 5 sztl. lev. 227 l. 12 sztl. lev. 3 rézmetszetű t. (ebből 2 kihajtható), szövegközti rézmetszetekkel. Hozzákötve: Tomasini, Jac[opo] Philippo (1597-1654) Titus Livius Patavinus. Editio novissima... Amstelodami, 1670. Andrea Frisius. 125 l. 8 sztl. lev. 2 kihajtható rézmetszetű t. Korabeli, jó állapotú egészpergamen-kötésben.
20668.

44 000 HUF
118,92
129,41
J. A. Wagner,: Dithmari Chronicon: Ad Fidem Codicis, Qui in Tabulario Regio Dresdae Servatur. Norimbergae, 1807. I. L. S. Lechneri. 505p + 1 t. Fűzve, hiányos papírborítóval. néhány lap sarka sérült.
20669.

8 000 HUF
Wehr, Hans: Arabisches Wörterbuch für die Schriftsprache der Gegenwart. (Arab-német szótár). Leipzig, 1958, VEB Otto Harrassowitz. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként lapszéli foltokkal, intézményi bélyegzőkkel.
20670.

5 000 HUF
Preces Selectae et Hymni in usum cumprimis juventutis studiosae. Budae, 1816, Typis Regiae Universitatis Hungaricae, 197+7 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, hiányzó gerinccel,
20671.

5 000 HUF
Le Sage, Alain René: Theatre Francais de Le Sage. Amsterdam se trouve á Paris. 1783. Rue et Hotel Serpente. Fűzve, 420p. Sérült papírborítóval
20672.

2 400 HUF
Die Dionysiaka des Nonnos, deutsch von Thassilo Scheffer, 1. Lieferung. 48 p . + VIII. Bruckmann, 1929 Kiadói papírkötésben
20673.

1 800 HUF
May Wynne: Adventures of Two. London, én., Blackie and Son. Egészoldalas képtáblákkal, közte színes címképpel. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal.
20674.

2 000 HUF
2 db angol nyelvű + egy német nyelvű könyv: Richard Austin: The Guardians. New York, 1985, Jove. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. + Jack Schaefer: Company of Coward. New York, 1964, The New American Library. Kiadói papírkötés. + Julian Barnes: Metroland. Zürich, 1989, Haffmans Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20675.

1 800 HUF
2 db angol nyelvű könyv: Sue Grafton: W is for Wasted. New York, 2014, Berkley. Kiadói papírkötés. + Mitchell Smith: Karma. New York, 1996, Onyx. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
20676.

1 800 HUF
Russell Brunson: Traffic Secrets.2020, Hay House, kartonált papírkötés, angol nyelven.
20677.

2 000 HUF
Sisa Stephen: Americas amazing Hungarians. Huddleston, 1987. 64p.
20678.

Sisa Stephen: America's amazing Hungarians. Huddleston, 1987. 64p.

1 800 HUF
M[ax] Barack: Wilhelm Tell. Mit Zugrundelegung von Schillers Schauspiel der Jugend erzählt von - -. Stuttgart, ,K. Thienemanns. Német nyelven. 6 egészoldalas fekete-fehér képtáblával illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal.
20679.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 469
Viewing: 1-4 July
Item pickup from 8 July
Deadline for payment: 19 July
Pay-off from 24 July

  Events