Glass-objects

Number of items: 279

12344.

100 000 HUF
270,27
294,12
12345.

300 000 HUF
810,81
882,35
12346.

60 000 HUF
162,16
176,47
12347.

40 000 HUF
108,11
117,65
12348.

6 000 HUF
cca 1910/30 Moser Karlsbad ametisztszínű bonbonier, oldalán savmaratott és políraranyozott, kentaur figurákat is magába foglaló harci jelenetet ábrázoló frízzel, fedelén körbefutó virágmintával. Négy csonkolt gömb lábon. Jelzett: kézírással gravírozott Moser Karlsbad felirat. Minimális pattogzással, d: 14 cm, m: 8,5 cm
12349.

cca 1910/30 Moser Karlsbad ametisztszínű bonbonier, oldalán savmaratott és políraranyozott, kentaur figurákat is magába foglaló harci jelenetet ábrázoló frízzel, fedelén körbefutó virágmintával. Négy csonkolt gömb lábon. Jelzett: kézírással gravírozott "Moser Karlsbad" felirat. Minimális pattogzással, d: 14 cm, m: 8,5 cm

55 000 HUF
148,65
161,76
12350.

46 000 HUF
124,32
135,29
4 db felvidéki fürdőpohár: Bártfai emlék, Szliácsfürdő (plasztikus virág festéssel), Tátrafüred, Alsó Tátrafüred. XIX: sz vége, formába fújt, kézzel festett, aranyozott, hibátlanok / 4 antique Slovakian bath glassses 8,5-11 cm Egyik füles
12351.

40 000 HUF
108,11
117,65
12352.

20 000 HUF
54,05
58,82
12353.

24 000 HUF
64,86
70,59
12354.

22 000 HUF
59,46
64,71
Tiffany jellegű ólomüveg csillár d: 52 cm Működik, húzós kapcsolóval
12355.

30 000 HUF
81,08
88,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF